area scan-ace

area scan-ace

دوربین‌های اسکن منطقه‌ای

دوربین‌های اسکن منطقه‌ای تصاویر باکیفیتی ارایه می دهند و  نسبت به قیمت ، کارایی حیرت آوری دارند

مهم نیست که رشته کاری شما چیست، از اتواسیون کارخانه گرفته و کنترل ترافیک تا علوم خرده فروشی ، پزشکی و زیستی ، دوربینهای Area Scan باسلر هستند که نیازهای شمارا بخوبی برطرف میکنند.

Ace ، Dart  ، یا Aviator  – بهترین دوربین برای اپلیکیشن شما

دوربین های basler ace و basler dart در بین پرفروش ترین دوربینهای باسلر هشتند، که بخش قابل توجهی از این فروش به خاطر نرخ قیمت/کارایی برجسته آنان است.هر دو سری از دوربینها میتوانند با سنسورهای متونع ccd و cmos و ویژگیهای مختلف محصولات تجهیز شوند و یک وسیله کامل را برای شما ایجاد کنند. یکی از جدیدترین اعضای خانواده محصولات ما سری دوربینهای basler pulse  هستند. basler Pulse ها به خاطر ظاهر زیبا و همچنین تناسبشان برای طیف گسترده ای از اپلیکیشنهای بینایی معروف هستند. محصولات ما شامل دوربینهای basler Aviator  ، basler Beat  و basler Scout  هم میشود که مانند همنوعان کوچکترشان به خاطر نرخ فریم بالا و کیفیت بالای تصویر شناخته میشوند.

متودهای تصویر برداری

یک سنسور را انتخاب کنید که از شاتر رولی و یا گلوبال استفاده میکند.انتخاب بین این سنسورها یک موضوع مهم برای ارزیابی نیازهای سیستم بینایی شماست.آیا میخواهید از اشیایی که به سرعت حرکت میکنند تصویربرداری کنید؟ شاتر گلوبال توصیه میشود. شاتر رولی معمولا راه حل گرانتریست، مخصوصا وقتی شی تکان نمیخورد.

اینترفیس مناسب برای اپلیکیشن شما

با توجه به استاندارهای متنوع اینترفیسها مانند usb3 vision  ، camera link و GigE vision سوار کردن دوربینهای area scan بر روی اپلیکیشن شما آسان است.این دوربین ها میتوانند برای اپلیکیشنهایی در گستره وسیعی از رشته ها استفاده شوند: علوم زیستس و پزشکی ، خرده فروشی ، اتوماسیون اداری و ترافیک.

از دوربینهای دیجیتال جدیدی لذت ببرید که به شما کمک میکنند در کارهایتان موفقتر باشید.کیفیت و کارایی بالا در کنار قیمت بسیار پایین و هم چنین اندازه بسیار کوچک ، دوربینهای سری ace را به پرفروشترین در جهان تبدیل کرده است.این دوربینها با رزولوشن و سرعت های گوناگون و همچنین با سنسورهای قدرتمند ساخته شده توسط کمپانی های پیشرو در این صنعت موجود میباشند تا شما بتوانید مدلی را که برای کاربرد شما مناسبتر است انتخاب نمایید.

 

Basler Ace

Basler Aviator

Basler Beat

Basler Dart

Basler Pilot

Basler Pulse

Basler Scout