معرفی شرکت Azure

شرکت AZURE Photonics  در سال ۲۰۰۰ تأسیس گردیده است. این شرکت، یکی از شرکت‌های پیشرو و دارای گواهی ISO 9001:2008 در زمینه تولید و طراحی حرفه‌ای است. دفتر مرکزی این شرکت در چین شهر Fuzhou واقع شده است.

شرکت Azure، صاحب کارگاه‌های مدرن و پیشرفته است. در حال حاضر، این شرکت دارای ۳۰۰ نیروی کاری است که حدود یک‌سوم از این جمعیت به‌صورت حرفه‌ای، مشغول تحقیق و توسعه هستند. شرکت Azure  مجهز به ماشین‌های پیشرفته‌ای است که به‌صورت بومی تولیدشده و یا واردات آن‌ها از کشورهای دیگر صورت گرفته است. تعدادی از این دستگاه‌ها عبارت‌اند از: Centering machines, ZYGO GPI-XP Intermitted, PekinElmer Lambda 950 Spectrophotometers, laser tubes, Projector systems. شرکت Azure توانایی اغنا کامل نیازهای شما را دارد.

محصولات Azure شامل: لنزها، لیزرها، اجزا اپتیکی و قطعات اپتو-مکانیکی هستند که به‌صورت گسترده‌ای در کاربردهای صنعتی، پزشکی، مخابرات، نظامی، ساخت، بازرسی محیطی، زیست‌شناسی، امنیت عمومی، بیوتکنولوژی، هوافضا و تعداد بی‌شماری از صنایع پیشرفته دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت Azure همیشه آماده برقراری رابطه دوستانه و پایدار تجاری با تمامی مشتریان خود است. شرکت Azure خود را موظف می‌داند تا بهترین کیفیت محصول و خدمات عالی ارائه نماید! شرکت Azure به شما این قول را داده است که بهترین شریک و دوست شما برای رسیدن به هدفتان باشد!

اگر قیمت، فاکتور مهمی در پروژه شما محسوب می‌شود؛ به یاد داشته باشید که شرکت Azure با ارائه محصولات متنوع و گسترده با کیفیت قابل‌قبول، می‌تواند نیاز شما را در حوزه‌های مختلف تصویربرداری مانند: صنعت، پزشکی، ترافیک و ترابری، مانیتورینگ و … رفع نماید. نوین ایلیا صنعت مفتخر است تا به‌عنوان نماینده انحصاری و شریک شرکت‌های اروپایی با شرکت چینی Azure همکاری نموده تا با ترکیب محصولات قدرتمند و مناسب نیازهای شما را برطرف سازد.

مشاهده نمایندگی‌های شرکت Azure در سراسر جهان (نوین ایلیا صنعت نماینده رسمی شرکت در ایران)معرفی شرکت Azure

http://www.azurephotonics.com/?sn=aboutus&fid=2

C mount - F mount - V mount & T mount Lenses

Vari-Focal Lenses

Large Format Lenses

UV Lenses

Short Wavelength IR Lenses

12K High Resolution V-mount Lenses

Telecentric Lenses

Machine Vision Filter

Board mount lens

ممنون که مطلب ما را با عنوان معرفی شرکت Azure مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.