ip-fixed-box-camera

دوربین‌های شبکه (network cameras

دوربین‌های نظارتی بزرگی هستند که برای سطوح خارجی یا مانیتورینگ فضاهای سخت داخلی استفاده میشوند.

دوربینهای ip camera به خاطر نرخ فریم سریعشان ( بیش از 100 فریم بر ثانیه ) و وضوح تصویرشان ( بیش از 5 مگا پیکسل ) معروف هستند.دوربینهای ip fixed box  براحتی نصب میشوند و به خاطر کیفیت عالی و کارایی بسیارشان در نور کم شناخته میشوند.

IP-FIXED-BOX

IP FIXED BOX

کیفیت بالای تصویر حتی با نور کم

آنچه که دوربینهای ip camera  را از سایرین جدا میکند حساسیت قوی آنها به نور است، که به معنای کیفیت بالا در شرایط متغیر نورپردازی در طول استفاده در یک دوره بلند مدت است.این محصولات با پیشوند ‘dn’ شناخته میشوند.

وضوح بالا برای جزییات بیشتر

وضوح بالا یک لازمه برای اپلیکیشنهای مراقبت از ساختمان ها و کنترل ترافیک است.وضوح دوربینهای network camera از vga یا 2 مگا پیکسل تا 1080 فول اچ دی و حتی 5 مگاپیکسل متغیر است ، درجایی که حتی جزییات ریز روی چهره ها به راحتی قابل مشاهده است.

تشخیص حرکت و PoE

یک مشخصه کاربردی دیگر برای نظازت درونی و بیرونی تشخیص حرکت است-.یک رویداد رخ میده به زبان دیگر یک تصویر گرفته میشود – به محض اینکه دوربین حرکتی را در جلو خودش احساس میکند.یک بافر حلقه ای استفاده میشود تا اطمینان حاصل شود که تصویر میتواند قبل و بعد از هشدار ارزیابی شود.

یکی دیگر از مزایای network camera ها PoE (POWER OVER ETHERNRT FUNCTION)  میباشد.این به دوربین اجازه میدهد که از طریق کابل اتصال شبکه انرژی لازمش را بدست آورد و نیاز به یک منبع تغذیه را از بین ببرد.

دوربینهای NETWORK باسلر تصاویر باکیفیتی حتی در شرایط چالش برانگیزی مانند نظارت ساختمانی ، امنیت بانک و کازینو و کنترل ترافیک ارائه میدهند.

دوربین‌های شبکه  کیفیت بالای  وضوح بالا  network cameras  ip fixed box