شرکت نوین‌ ایلیا‌ صنعت با هدف توسعه فعالیت‌های صنعتی در زمینه‌های مختلف خودکارسازی صنعتی از قبیل طراحی و اجرای سامانه‌های بینایی ماشین، ساخت ماشین‌های مونتاژ و همچنین طراحی و اجرای سلول‌های ربات‌های صنعتی، با اتکا به متخصصین با تجربه که سابقه بیش از 10 سال اجرای پروژه‌های خودکارسازی صنعتی در همه گرایش‌های فوق را دارند، فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرد و متخصصین آن با طی دوره‌های آموزشی در خارج از کشور، ضمن آشنایی با بروزترین منابع علمی هر حوزه توانسته‌اند به یکی از جامع‌ترین و علمی‌ترین گروه‌های خودکارسازی صنعتی ایران تبدیل شوند.

suport

اعم فعالیت‌های ما در زمینه‌های فوق به شرح زیر است:

  • انجام پروژه‌های مختلف بینایی ماشین
  • طراحی و ساخت ماشین‌آلات مونتاژ و بسته‌بندی
  • فروش انواع ربات‌های صنعتی
  • اجرای پروژه‌های ربات صنعتی
  • ارائه پکیج‌های کوچک آموزشی جهت مراکز آموزشی درزمینهٔ پردازش تصویر
  • تأمین قطعات بینایی ماشین شامل :دوربین‌های صنعتی ،انواع دوربین‌های هوشمند، انواع لنز و انواع لایتینگ

شرکت نوین‌ایلیاصنعت، نماینده انحصاری Basler آلمان در ایران

برای مشاهده نمایندگان باسلر در کشورهای مختلف بر روی اینجا کلیک نمایید

شرکت Basler آلمان در سال 1988 تأسیس گردید. این شرکت یکی از فراهم‌کننده‌های کلی دوربین صنعتی است که رنج وسیعی از کاربردهای پردازش تصویر را پوشش می‌دهد. این شرکت به‌عنوان یک شرکت تجاری عمومی شناخته می‌شود که در آلمان تأسیس شده است و یکی از شرکت‌های مهم در عرصه فنّاوری پردازش تصویر است. این شرکت دارای چندین نمایندگی در اروپا و آمریکا و آسیا است و 80 درصد محصولات تولیدی این شرکت، صادر می‌شود .

Basler بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده دوربین‌های دیجیتال برای کاربردهای صنعتی در جهان است. این دوربین‌ها در صنایع با تولید انبوه، دارویی، چرخه‌های علمی و سامانه‌های هوشمند کنترل ترافیک و کاربردهای نظارتی به کار می‌روند.

چشم‌انداز ما :

گسترش بازارهای جهانی و استراتژی رقابتی، در دورنمای موفقیت را گرچه دشوار ولی دست یافتنی می‌دانیم و با تلاش و همت تیمی متعهد به دنبال جلب رضایت مشتریان خود و معرفی به عنوان یک برند جهانی معتبر و مخترع هستیم .

ماموریت ما :

ما معتقد هستیم که ظرفیت کارخانجات داخل کشور در زمینه تولید و خصوصا کیفیت محصولات بسیار بیشتر از واقعیت فعلی است؛ از این رو به دنبال آن هستیم که با همکاری تمام مسئولین ذیربط در امر توسعه کیفیت محصولات و سازماندهی و به کارگیری استانداردهای جهانی، مکانیزاسیون کیفیت را به حداکثر ممکن رسانده و بهره‌وری را افزایش دهیم .