لایت ها

DCM Sistemes شرکتی است که در طراحی و ساخت lighting برای  بینایی ماشین در سال 1999 توسط گروهی از مهندسین جوان تاسیس شد که مشتاق DCM sistemsکمک به شرکت ها در جهت پیشرفت تکنولوژی هستند.

از آن به بعد، DCM Sistemes هزاران مطالعات نورپردازی را در سطح بین المللی انجام داده است و فهرست محصولات آن، بر اساس تکنولوژی LED برای ماشین بینایی، به گسترش خود ادامه داده است. این راز که شرکتهای بیشتری به ما اعتماد دارند، سرویس شخصی است که فراتر از محصول آن است.

 

DCM Sistemes چیست؟

DCM Sistemes مشتریان خود را با طیف گسترده ای از چراغ های مبتنی بر تکنولوژی LED با تمام مزایایی که این تکنولوژی ارائه می دهد و ارزش بسیار خوبی ارائه می دهد.

با سیستم های روشنایی ما مشتریان ما دریافت خواهند کرد: چراغ ها با طول عمر بالا، قابلیت اطمینان، پاسخ سریع، مصرف کم، ولتاژ پایین، طیف کم طیف در یک نوار گسترده و نور روشن، و غیره.

 

چرا DCM Sistemes؟

فهرست گسترده ای از محصولات استاندارد برای صنعت بینایی، از جمله بیش از 1500 منبع.
محصولات با کیفیت بالا و طول عمر.
نوآوری و فن آوری پیشرو در سراسر جهان.
مطالعات محرمانه و آزاد، بدون هیچ گونه تعهدی.
راه حل های روشنایی به طور کامل برای درخواست شما سفارشی شده است.
پشتیبانی فنی برای حل هر گونه شک و تردید در مورد محصولات ما و کاربرد آن.

حلقه های مستقیم قوی
سری حلقه های مستقیم با LED های با قدرت بالا. طراحی شده با تکنولوژی iBlueDrive برای روشن شدن از محور دوربین اجسام غیر بازتابنده. این سیستم ها نور بیشتری نسبت به سری ALD ارائه می دهند که آنها را برای روشنایی اجسام از فواصل دور مناسب تر می کند. آنها بافت ها و خطوط را برجسته می کنند و در چندین زاویه انتشار و فیلتر های مختلف سوپرمترنت در دسترس هستند که بسیار متنوع می باشند.

3AM

3A Mechatronic در سال 2002 تاسیس شد و دارای علامت تجاری 3AM می باشد. ما یک تیم R & D حرفه ای و خطوط تولید کارآمد برای چراغ های LED، dimmers LED و محصولات مرتبط با ان را دزر اختیار داریم . نوآوری های تکنولوژیک و محصولات با کیفیت بالا و ارائه بهترین محصولات، خدمات و پشتیبانی فنی به مشتری های خود هدف اصلی ماست. مشتریان ما شامل بسیاری از سیستم های اتوماسیون و سیستم های بینایی ماشین می شود.

3AMechatronic

ما خودمان را به بهبود کیفیت مداوم اختصاص می دهیم. محصولات ما CE تایید شده و RoHS سازگار است؛ ما همچنین اختراعات ثبت شده LED را داریم. ما نه تنها تولید و فروش چراغ های LED و dimmers به ​​مشتریانذ را داریم ، بلکه به مشتریان خود کمک می کنیم تا این قطعات را در توسعه سیستم های بینایی ماشین استفاده کنند. ما دارای طیف گسترده ای از تکنولوژی و تجربه سال ها با استفاده از چراغ های LED هستیم ، بنابراین می توانیم تقاضای مشتریان را درک کنیم و قادر به کمک به آنها برای حل مشکلاتشان هستیم . علاوه بر کالاهای استاندارد، ما خدمات ODM نیز ارائه می دهیم.

لایت ها,DCM Sistemes,3A Mechatronic,لایت DCM,لایت 3AM


DCM

3AM