لنزها

لنزهای باسلر


انتخاب بزرگ تولید کنندگان معروف
C-، CS و S-mount
1/3 تا 1 اینچ
فاصله کانونی از 2.1 تا 75 میلیمتر

باسلر دارای لنزها ی با مانیتورهای مختلف و حلقه هایی برای اندازه گیری اندازه های مختلف سنسور می باشد. برای رسیدن به یک نسبت قیمت و عملکرد خوب، دایره تصویر لنز باید با اندازه سنسور متناسب باشد یا فقط ناچیز باشد.

لنزهای C-mount ما در دسته بندی های متنوعی قرار می گیرند. آنها برای تمرکز قابل تنظیم و حلقه ایریس برای تنظیم بهتر شاتر ایستادگی می کنند. لنزهای C-mount با توجه به 2/3 “لنز C-mount، از این جهت ما برای این اندازه دایره تصویر بزرگترین انتخاب را پیشنهاد می کنیم. 1 لنز C-mount به طور قابل توجهی گران تر است و بنابراین توصیه می شود فقط برای سنسورهایی که واقعا بزرگتر از 2 / 3 “سنسورهای قابل توجهی کوچکتر از 2/3” باید با یک لنز بهینه سازی شده برای سنسورهای کوچک تر هماهنگ شوند، چرا که این امر سطوح بالاتر قطعنامه را برای قیمت پایین تر ارائه می دهد.

لنز S-mount ما به خصوص مقرون به صرفه است. آنها با یک دیافراگم ثابت با دقت تنظیم می شوند و با تنظیم پیچ عمیق متمرکز می شوند. لنزهای S-mount برای دوربین های سطح هیئت مدیره ما با یک دایره تصویر 1/2 “و 1/3” مناسب هستند.

با توجه به تنوع گسترده ای از اندازه های حسگر در بازار، تولید کنندگان معمولا توصیه های خاصی را درباره این که کدام لنز مناسب حسگرهای آنها است، ارائه می دهد. دوربین های Basler ace و لنز هایر Basler نمونه خوبی از هماهنگ سازی قطعنامه های بین محصولات را ارائه می دهند:

دوربین های ACE از سنسورهای اندازه گیری 1 “و کوچکتر استفاده می کنند، به این معنی که آنها با یک C- یا CS-mount کار می کنند.
لنزهای باسلر دارای یک کیبورد C هستند و یک دایره تصویر را برای فرمت 1 / 2.5 “بهینه سازی کرده اند و قادرند تصویر تا 1/2” را نشان دهند.
اگر یک دوربین AC با یک سنسور 1/2 “یا کوچکتر داشته باشید، لنز باسلر ترکیبی ایده آل است.

لنزهای باسلر برای سنسورهای کوچکتر از 1/2 “طراحی شده اند و برای استفاده با دوربین های باسلر ace، dart و pulse بهینه شده اند. وضوح بالا 5 مگاپیکسل بر روی یک سنسور 1 / 2.5 اینچ فشرده شده و تصاویری تیز و تیز را برش می دهد. اگر برای اندازه تصویر 2/3 محاسبه شده است، این به یک قطعنامه 12 مگابایت معادل است.

رزولوشن کامل با لنزهای باسلر
وضوح برجسته 5 مگاپیکسلی حاکی از آن است که حتی کوچکترین جزئیات تصویر قابل مشاهده است
چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که شما می توانید از مزایای هزینه ذاتی آخرین تکنولوژی CMOS بهره مند شوید؟ با انتخاب لنزهای باسلر، به طوری که اندازه دایره تصویر این لنز به اندازه دوربین شما مناسب است. به طور عملی، مشتریان Basler عملکرد قویتری را از دوربین های خود دریافت می کنند
 New_Lenses