نرم افزار pylon

نرم افزار basler

 Pylon Camera software


مجموعه نرم افزاری Pylon باسلر به شما کمک می کند تا دوربین های خود را با طیف کاملی از عملکردها در اختیارتان داشته باشید . مجموعه نرم افزار Pylon شامل تمام درایورهای مورد نیاز برای رابط های مختلف دوربین (USB3 Vision، GigE Vision، IEEE1394، Camera Link) که توسط دوربین های Basler مورد استفاده قرار می گیرد. مستقل SDK رابط کاربری اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی دوربین برای ویندوز، لینوکس (در x86 و همچنین در سیستم عامل های مبتنی بر ARM) و OS X را فقط در چند خط کد ایجاد کند.


نرم افزار دوربین Pylon Basler

Basler مجموعه ای از ابزارهای نرم افزاری برای دوربین های شبکه ای Basler مانند کشف دستگاه، پیکربندی IP، انتخاب لنز و موارد دیگر را ارائه می دهد


نرم افزار قدیمی Camera Link

ابزار پیکربندی دوربین پلاس (CCT +) می تواند برای تغییر دوربین های قدیمیتر و فعلی دوربین های باسلر دوربین از طریق پورت سریال استفاده شود. کتابخانه پروتکل فریم ورک Basler (BBPL) فرمت API CLALLSerial / clSerial (رابط برنامه نویسی برنامه) تعریف شده در استاندارد لینک دوربین است. BBPL این API را گسترش می دهد تا شامل عملیات عملی برای خواندن و نوشتن ثبت نام دوربین های بالر دوربین دوربین شود.
نرم افزار ToّF باسلر

برای کار با دوربین TOF Basler، به نرم افزار  ToF Basler نیاز خواهید داشت. این نرم افزار برای هر دو ویندوز و همچنین برای سیستم های لینوکس مبتنی بر x86 در دسترس است. علاوه بر درایور GigE Vision، بسته نرم افزاری شامل پیلون بازرگان Basler می باشد که می تواند برای پیکربندی دوربین های Basler ToF و تنظیمات مربوط به نیازهای خاص خود استفاده شود. مجموعه جامع از نمونه کد C ++ و C # نشان می دهد که چگونه دوربین را به برنامه شما متصل می کند.