آزمایشگاه اتوماسیون با vision

 

با پیشرفت های فنی، علمی و پزشکی، در دهه های اخیر، امید به زندگی انسان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در حال حاضر تجهیزات دقیق، بسیار فنی در بیمارستان ها و آزمایشگاه های بزرگ پشتیبانی زیادی در انجام وظایف اندازه گیری و تحلیلی دارد.


طیف گسترده ای از برنامه های آزمایشگاهی

مفهوم اتوماسیون آزمایشگاه به طور کلی می تواند به روش های مختلف تفسیر شود و شامل وظایف مختلفی از جمله برنامه های ساده مانند وزن گذاری، سیستم های پیچیده رباتیک و تحلیلی، ردیابی فرآیند و سیستم های ذخیره سازی است این فرایند در بسیاری از برنامه های کاربردی دوربین در زمینه های پزشکی، علمی، دارویی و تحلیلی پیاده سازی شده است . برخی از این ها به وضوح قابل تشخیص هستند، مانند کسانی که در یک دستگاه تجزیه و تحلیل رسوب ادرار تصویری، در حالی که دیگران در پس زمینه اجرا می شوند و اطلاعات را برای تشخیص پزشکی که از یک پزشک دریافت می کنیم، ارائه می دهند. دیگران به نوبه خود پشتیبانی از فرآیندهای داخلی را به دستگاه ها، و نه به طور مستقیم با روند تشخیص واقعی مرتبط است. این برنامه ها از ورودی ساده یک بارکد به پشتیبانی از فناوری های لیزر متنوع هستند. از راه عبور از خون، شروع با سوزن سوزن زمانی که خون کشیده شده، به فرآیند های مختلف آزمون و سپس نتیجه، تا فرایندهای پیچیده در تکنولوژی سلول که دانشمندان را از بین بردن علل بیماری، به طوری که پیشگیری از تشخیص و نوآوری های درمانی.

روند اتوماسیون در پزشکی و تحقیقات

آزمایشگاه ها و بیمارستانها و تحقیقات به سمت اتوماسیون حرکت می کنند و رانندگان ضروری برای این توسعه هستند.


1. افزایش فشار هزینه :

Automation Trend in Medicine

سیستم های بهداشتی و موسسات تحقیقاتی در معرض افزایش فشارهای اقتصادی هستند و سعی می کنند با کاهش هزینه خدمات خود مقابله کنند. اتوماسیون با استفاده از فن آوری های مدرن با اجزای سیستم ارزان قیمت باعث کاهش هزینه ها در تجهیزات آزمایشگاهی می شوند ، کارکنان را از کم می کند و ظرفیت هایی را که می توانند در جای دیگر استفاده شوند را آزاد می کند

2. سرعت بالا :

پردازش سریع تر تجزیه و تحلیل ها را در هر زمان برای آزمایشگاه های بالینی و تحلیلی فراهم می کند، آنها به نفع خود بیش از رقبا می توانند به مشتریان خود و سریعتر خدمت کنند. اتوماسیون نیز می تواند به تولید نتایج بیشتر در هر زمان در تحقیقات کمک کند، که دوره های پروژه را کوتاه می کند و پیشرفت های جدید یا فن آوری های جدید را به زودی گسترش می دهد.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *