اینترفیس Coax Press 2

سیستم با اجزای coax press 2 برای سرعت و کیفیت تصویر بالاتر

 

مقدمه:

در حین تولید تابلوهای مدار چاپی الکترونیکی، بازرسی­‌های نوری برای اهداف تضمین کیفیت در ایستگاه­های کاری متعددی صورت می­‌گیرد. سیستم AOI سه بعدی با رابط CXP-12 می­‌تواند برای مراحل تولید جهت انجام کار بازرسی مربوطه استفاده شود. این، عناصر مختلف SMT و THT را برای کامل بودن، تشخیص نوع، قطبیت، افست، موقعیت­‌یابی، ارتفاع، متن و نام­ها و همچنین رنگ آنها بررسی می­‌کند. سیستم AOI نیازهای مختلفی را از طریق داشتن یک دوربین قابل حرکت و اجزای قابل تغییر همانند دوربین، روشنایی و frame grabber برطرف می‌کند.

 

اینترفیس Coax Press 2

 

تغییر همانند دوربین، روشنایی و frame grabber برطرف می­‌کند.

 

مزایا:

سیستم بازرسی سه بعدی AOI برای بازرسی بردهای مدار چاپی به لطف فناوری CXP-12 تصاویر سه بعدی دقیقی با سرعت بالاتر ارائه می‌­دهد. رابط­های دوربین قبلی که قبلاً از آن استفاده شده­‌اند، مانند Camera Link و CoaXPress 1.1.1 می­توانند با استاندارد جدید جایگزین شوند.

 

کاهش هزینه‌­های سیستم از طریق CXP-12:
  • سیستم پردازش تصویر ساده‌­تر به خاطر کابل­‌ها و سخت افزار کمتر با وجود پهنای باند بالاتر
  • ادغام سریع سخت افزار از طریق اجزای سیستم ساده‌­تر
  • استفاده از مجموعه نرم افزار pylon
  • استفاده از پتانسیل کامل سنسور با آخرین تکنولوژی CMOS در رزولوشن دوربین، گذردهی بالای دوربین و فریم ریت بالاتر

به دلیل این مزایا در مقایسه با رابط‌­های دوربین قدیمی، یک کاهش هزینه برای کل سیستم وجود دارد (به طور مثال، کاهش هزینه به ازای هر مگابیت ارسال داده). به طور همزمان عملکرد و کیفیت تصویر بهتر را منجر می­‌شود. به علاوه امکان کنترل بردهای الکترونیکی در همان زمان تولید را فراهم می‌­کند.

این سیستم می­‌تواند برای ایستگاه‌های کاری مختلف استفاده شود، بنابر‌ این می‌­تواند با نیازهای مختلف مشتری سازگار باشد. فن آوری­‌های جدید مانند یادگیری عمیق نیز می­تواند به عنوان مثال برای تشخیص خطا پیاده­‌‍سازی شود.

 

نتیجه گیری:

افزایش سرعت و بهبود کیفیت به همراه پیچیدگی و هزینه­‌های کلی کمتر با نسبت عملکرد به قیمت مناسب که سیستم سه بعدی AOI را برای استفاده در متنوع ترین سیستم­‌های بازرسی فراهم می‌­کند.

 

اینترفیس Coax Press 2

 

اینترفیس Coax Press 2

 

صفحع اختصاصی محصولات باسلر

نویسنده: محمد طالبی

منبع

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *