صفحه اختصاصی تجهیزات

 

شرکت نوین ایلیا صنعت تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین در ایران به عنوان تنها نماینده رسمی باسلر و سنسوپارت در ایران آماده تامین محصولات مورد نظر شما هست،با ما همراه باشید.

 

دوربین های باسلر

 

باسلر تولید کننده برتر دوربین‌های با کیفیت با طراحی منحصر به فرد می باشد، که در حوزه‌های صنعتی، پزشکی، ترافیکی و گستره وسیعی از بازارهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سبد محصولات باسلر شامل دوربین های Area scan ،Line scan و 3D در مدلهای مختلف است. تنوع محصولات باسلر با رزولوشن‌های 0.3MP تا 20MP در دوربین‌های Area scan،ا12k تا 2k در دوربین‌های Line scan، رزولوشن VGA در دوربین‌های 3D و فریم ریت‌های 5fps تا 751fps در دوربین‌های Areascan، لاین ریت‌های 8khz تا 80khz در دوربین‌های Linescan و فریم ریت 20fps تا 30fps در دوربین‌های 3D، همواره باسلر را در بالاترین جایگاه تولید‌کنندگان دوربین های صنعتی قرار داده است.

شایان ذکر است که دوربین‌های Areascan با اینترفیس‌های USB3 ،GigE ،Cxp-12 ،Bcon for MIPI ،Bcon for LVDS و FastEthernet  و Camera Link  و سنسورهای Sony ،On semiconductor ،CMOSIS ،e2v و دوربین‌های Linescan با اینترفیس‌های gigE و Camera Link و سنسورهای Awaiba در همه حال پاسخ گوی نیازهای مختلف می‌باشد.

دوربین های ace classic

دوربین های اسکن منطقه

سبد محصول دوربین

دوربین های اسکن خطی

سبد محصول دوربین

دوربین‌هایی برای علوم زیستی و پزشکی

تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

کیت‌های بینایی Embedded و دوربین‌های IP و سه‌بعدی

 

دوربین های سنسو پارت

 

با استفاده از دوربین های هوشمند سنسو پارت می توان علاوه بر تصویر برداری، بسیاری از کاربرد های متداول پردازش تصویر را بدون نیاز به داشتن نرم افزار مجزا انجام داد. این دوربین به صورت plug&play مورد استفاده قرار می گیرد و با داشتن درگاه ارتباطی استاندارد استفاده از آن بسیار آسان است. این دوربین به همراه لنز و لایتینگ ارائه می شود که برای بسیاری از کاربرد ها ایده آل است

lichtschranken-lichttaster-f88

سنسورها

تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

دوربین ها

لوازم جانبی و نرم افزار

 

برای کارایی بهتر دوربینهایمان ما به شما توصیه میکنیم که از لوازم با کیفیتی که تست شده تا با محصولات ما سازگار باشند استفاده کنید.انبار لوازم جانبی ما راه آسانی را برای پیدا کردن لوازم مورد نظرتان ارایه میکند. همچنین شما میتوانید از نرم افزار رایگان پایلون استفاده کنید تا بتوانید دوربینهای باسلر را با تمام کارایی و تواناییشان با سرعت و راحتی هرچه تمام تر به کارگیرید.

تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

لوازم جانبی

تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

نرم افزار

این قسمت به زودی روی سایت قرار می گیرد.
تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

لنزها

تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین

لایت ها

کامپیوترهای صنعتی

 

این نوع از کامپیوترها مخصوص استفاده در صنعت هستند و مقاومت و قدرت آنها برابر با نیازهای صنعتی می‌باشد، شما برای تهیه این نوع از کامپیوترها و همینطور مشاوره در خصوص آنها تنها کافیست که از گزینه های زیر استفاده کنید.

کامپیوترهای صنعتی Neousys 

کامپیوترهای صنعتی Neousys

شرکت نوین ایلیا صنعت تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین در ایران آماده پاسخگویی به سوالات شماست،لطفا از مقالات سایت ما نیز دیدن فرمایید.