صفحه اختصاصی تجهیزات

 

شرکت نوین ایلیا صنعت تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین در ایران به عنوان تنها نماینده رسمی باسلر و سنسوپارت در ایران آماده تامین محصولات مورد نظر شما هست،با ما همراه باشید.

 

دوربین های باسلر

 

باسلر تعداد بسیاری از دوربینهای شبکه ای و لوازم را برای کاربردهایتان در اتوماسیون کارخانه ، سیستمهای ترافیکی ، خرده فروشی و همچنین علوم زیستی و پزشکی ارایه میکند.

تجربه بالای باسلر در زمینه طراحی و تولید دوربین در کیفیت بالای تصاویر دوربینهای AREA SCAN  ، LINE SCAN و NETWORK انعکاس یافته است.همه دوربینها تست و سنجیده شده اند تا استانداردهای کیفی ما را براورده سازند و همچنین این اطمینان را بدهند که قابلیت و کارایی بالایی ارایه میکنند.در نتیجه ما با اطمینان میتوانیم گارانتی سه ساله را برای محصولات باسلر ارایه دهیم.

داخل خودرو

دوربین های اسکن منطقه

سبد محصول دوربین

دوربین های اسکن خطی

سبد محصول دوربین

دوربین‌هایی برای علوم زیستی و پزشکی

کیت‌های بینایی Embedded و دوربین‌های IP و سه‌بعدی

 

دوربین های سنسو پارت

 

با استفاده از دوربین های هوشمند سنسو پارت می توان علاوه بر تصویر برداری، بسیاری از کاربرد های متداول پردازش تصویر را بدون نیاز به داشتن نرم افزار مجزا انجام داد. این دوربین به صورت plug&play مورد استفاده قرار می گیرد و با داشتن درگاه ارتباطی استاندارد استفاده از آن بسیار آسان است. این دوربین به همراه لنز و لایتینگ ارائه می شود که برای بسیاری از کاربرد ها ایده آل است

lichtschranken-lichttaster-f88

سنسورها

دوربین ها

لوازم جانبی و نرم افزار

 

برای کارایی بهتر دوربینهایمان ما به شما توصیه میکنیم که از لوازم با کیفیتی که تست شده تا با محصولات ما سازگار باشند استفاده کنید.انبار لوازم جانبی ما راه آسانی را برای پیدا کردن لوازم مورد نظرتان ارایه میکند. همچنین شما میتوانید از نرم افزار رایگان پایلون استفاده کنید تا بتوانید دوربینهای باسلر را با تمام کارایی و تواناییشان با سرعت و راحتی هرچه تمام تر به کارگیرید.

لوازم جانبی

این قسمت به زودی روی سایت قرار می گیرد.

نرم افزار

این قسمت به زودی روی سایت قرار می گیرد.

لنزها

لایت ها

 

شرکت نوین ایلیا صنعت تامین کننده تجهیزات بینایی ماشین در ایران آماده پاسخگویی به سوالات شماست،لطفا از مقالات سایت ما نیز دیدن فرمایید.