صنعت داروسازی، پزشکی و بهداشتی

صنعت داروسازی، بهداشتی و پزشکی از جمله صنایع در حال پیشرفت و گسترش هستند. با توجه به حساسیت‌های موجود در این صنایع، تولید و ارائه محصولی با استانداردهای بالا بسیار حائز اهمیت است. دستگاه‌های مجهز به بینایی ماشین، در تمامی مراحل، تولید کالای باکیفیت،‌ بدون نقص و صددرصد ایزوله را تضمین می‌کند. از مرحله آزمایش تا تولید و بسته‌بندی (مانند بازرسی بطری) با بهره‌گیری از تجهیزات ماشین ویژن، دستگاه کنترل کیفی و پردازش تصاویر می‌توان محصول را بدون دخالت دست از لحاظ کمی و کیفی بررسی و در ایزوله ترین حالت خروجی را تحویل گرفت.

کاربردهای دستگاه‌های بینایی ماشین در صنعت داروسازی، بهداشتی و پزشکی

هرچند دستگاه‌های بینایی ماشین و پردازش تصویر کاربردهای گسترده‌ای در این صنعت دارند، در ادامه برخی از مهم‌ترین کاربردهای صنعت داروسازی، پزشکی و بهداشتی در مقاله زیر را معرفی می‌کنیم.

بازرسی سطح مایع

به کمک بینایی‌ماشین می‌توان سطح مایع درون بطری را با سرعت و هماهنگ با نازل پرکن مدیریت کرد تا دقیقاً همان سطح مشخص‌شده پر شود. در این صورت می‌توان در هزینه‌های پر کردن بیش از اندازه و یا خالی بودن بطری صرفه‌جویی نمود. با کمک سیستم‌های هوشمند و طراحی‌های مکانیک مناسب که ما ارائه می‌کنیم، شرکت‌های داروسازی می‌توانند به مکانیزاسیون سیستم‌های خود اقدام نمایند.

صنعت داروسازی، بازرسی سطح مایع

بازرسی درب بطری

به کمک بینایی ماشین می‌توان وجود و یا عدم وجود درب بطری‌ها را بازرسی و کنترل کرد تا درب بطری‌ها بصورت صحیح جاگذاری شده باشند. تمام طراحی‌ها و اجرای پروژه‌های فوق از قبیل طراحی مکانیک و کنترل‌کیفی محصول توسط بینایی ماشین را از ما بخواهید.

صنعت داروسای، بازرسی درب بطری

بازرسی مهر و موم درپوش

با بازرسی مهر و موم درپوش بطری می‌توان مطمئن شد که محصول قبل از خروج از کارخانه، به صورت صحیح مهر و موم شده است و این امر، عاری بودن از هر گونه آلودگی محصول را تضمین می‌کند.

صنعت داروسازی، بازرسی مهر و موم درپوش

بازرسی لیبل (برچسب)

تشخیص متغیرهای مختلف روی لیبل شامل مواردی مانند: وزن، هزینه، اجزاء و شماره سریال تولید که می‌تواند بعدا توسط دستگاه‌های بارکدخوان خوانده شود. اهمیت خوانا بودن این لیبل‌ها از آن جهت است که به کمک این لیبل‌ها می‌توان سری تولید محصول را در بازار رهگیری کرد.

بسته‌بندی محصول

این بازرسی اجازه می‌دهد که بسته‌بندی محصول در داخل جعبه بازرسی و تایید شود. مواردی از قبیل تعداد محصولات داخل جعبه، نوع آن‌ها و یا موارد خسارت دیده را می‌توان شناسایی کرد. در نهایت با طراحی یک تجهیز سه محور شما به‌راحتی می‌توانید محصولات خود را بسته‌بندی کنید.

صنعت داروسازی در بسته‌بندی محصول

جهت اطلاعات بیشتر راجع به شرکت نوین ایلیا و محصولات و پروژه‌ها، ویدیوهای آپارات و یوتیوب را ببینید. همچنین می توانید مقالات دیگر این وب سایت همچون کاربرد بینایی ماشین در صنایع غذایی را نیز مطالعه نمایید. در صورت داشتن سوالات و پیشنهادات و نظرات خود را در دیدگاه پایین صفحه اعلام کنید. در اولین وقت جوابگوی شما هستیم.

خدمات
اطلاعات تماس


به ما سر بزنید

اصفهان، خیابان کاوه خیابان استاد فلاطوری، مجتمع پارسه،طبقه دوم، واحد 9و 10 

سوالی دارید؟

031-34596198

 

ایمیل ما

[email protected]

 

ایمیل اختصاصی بخش فروش

[email protected]