در مورد کیفیت لازم نیست نگران باشید: نسبت قیمت به کیفیت را ارزیابی کنید.

“راهنمای خرید باسلر”

 

برای کلیه مشتریانی که هنگام راه اندازی سیستم بینایی خود نه تنها به کیفیت بلکه به قیمت توجه می کنند؛ سبد محصولات گسترده ای داریم که در هر دو زمینه به همان اندازه نمره خوبی دارند. سری Basle ace ما با قیمت ۴۰۰€ شروع می شود و کار خود را در هزاران برنامه انجام می دهد. لنزهای موجود در خط تولید، که کاملاً با دوربین های ما مطابقت دارند؛ از وضوح لازم تصاویر اطمینان می دهند. اگر می خواهید از نورپردازی آسان و با اجزای با کیفیت بالا بهره مند شوید؛ راه حل های روشنایی نوین ایلیا انتخاب مناسبی هستند.

سری ace:

کوچک ، مقرون به صرفه و قدرتمند: اینها عواملی هستند که سری ace ما را به یکی از پرفروش ترین سری دوربین های روز دنیا تبدیل کرده است. سری ace با طیف گسترده ای از رابط ها و حسگرها ارائه شده‌اند.

لنزهای استاندارد Basler:

لنزهای موجود در خط تولید استاندارد ما، برای بسیاری از برنامه‌های بینایی استاندارد مناسب هستند و با نسبت قیمت به عملکرد بسیار خوب، خود را محبوب کرده‌اند. آنها برای پاسخگویی به نیاز بسیاری از برنامه های حساس به هزینه طراحی شده‌اند.

نورپردازی Basler:

اگر هنگام برنامه ریزی سیستم بینایی خود به روشنایی توجه می کنید؛ می توانید در هزینه‌های زیادی صرفه جویی کنید. راه حل های روشنایی باسلر کاملاً متناسب با محبوب ترین مدل های دوربین باسلر طراحی شده است و طراحی سیستم بینایی شما را ساده تر می کند. علاوه بر این ، ویژگی جدید دوربین Basler SLP هماهنگ سازی بین دوربین و روشنایی را خودکار می کند و دسترسی آسان به ویژگی های محبوب strobing و overdrive حتی برای کاربران غیر متخصص نیز فراهم می‌شود. Basler lighting کل فرآیند را از انتخاب روشنایی گرفته تا نصب و بهره برداری، ساده و کوتاه می کند.

کابل استاندارد Basler:

نقش کابل های با کیفیت بالا در سیستم های بینایی اغلب دست کم گرفته می شود. آنها از یک طرف وظایف انتقال داده و کنترل را بر عهده دارند و از طرف دیگر تغذیه را تأمین می کنند. با توجه به ویژگی های مختلف رابط، انتخاب دوربین تأثیر مستقیمی بر حداکثر طول کابل ممکن و میزان داده منتقل شده دارد.

باسلر در سبد محصول گسترده خود نه تنها به بهینه سازی هزینه بلکه به رعایت استانداردهای بین المللی و جلوگیری از تأثیرات مخرب توجه می کند.

 

راهنمای خرید باسلر

 

این مطلب در مورد راهنمای خرید باسلر بود، برای توضیحات بیشتر در مورد اینکه کدام یک از اجزای دوربین شما مناسب است یا کدام لنز برای برنامه شما مناسب است، لطفا با کارشناسان نوین ایلیا در ارتباط باشید.

صفحه محصولات باسلر

منبع

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *