دوربین‌های باسلر برای اندروید

 

در این مطلب قصد داریم در مورد دوربین‌های باسلر برای اندروید توضیح دهیم، لطفا با نوین ایلیا همراه باشید.

سیستم عامل اندروید در حوزه دستگاه‌های تلفن همراه مرسوم شده است، اما تاکنون سازگاری کمی را در حوزه بینایی ماشین داشته است. بنابراین بسیاری از توسعه دهندگان برای استفاده از برنامه‌های موبایل به دوربین‌های وب متوسل می‌شوند که البته این دوربین‌ها نمی‌توانند همه نیازهای صنعتی را برطرف کنند.

اکنون، باسلر نرم افزار pylon را مخصوص دوربین‌های ace ، ace2 ، dart برای سیستم های اندرویدی ارائه می‌دهد و توسعه دهندگان را قادر می‌سازد تا با دوربین‌های بینایی ماشین حرفه‌ای، برنامه های جدید تلفن همراه را بسازند. در مقایسه با وب کم، دوربین‌های Basler برای اندروید دارای کیفیت تصویر عالی و همچنین گزینه‌های بیشتر برای کنترل دوربین هستند. علاوه بر این، مشتریان باسلر می توانند طیف گسترده ای از سنسورها را انتخاب کنند.

Tilmann Zuper، مدیر محصول pylon تأکید می‌کند: “ما به مشتریان خود امکان می‌دهیم از دوربین‌های بینایی ماشین Basler که در صنعت تثبیت شده‌اند، را در سیستم عامل اندروید استفاده کنند. اندروید نه تنها برای رایانه و تلفن‌های هوشمند بلکه برای دستگاه‌های امبدد نیز استفاده می شود. محدوده برنامه‌های کاربردی احتمالی از دستگاه‌های صنعتی و پزشکی تا برنامه های تلفن همراه گسترش می‌یابد، به عنوان مثال در فناوری پزشکی، بازرسی تولید یا نظارت بر وسایل نقلیه “.

 

 
نویسنده: مهندس محمد طالبی
دوربین‌های Basler
منبع

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *