دوربین‌های باسلر MED ace دارای ویژگی‌های بسیاری هستند که آن‌ها را برای کاربردهای میکروسکوپی نوری، ایده‌آل می سازد. مقاله باسلر را در این زمینه مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری درباره MED ace و ویژگی‌هایش کسب کنید.

باسلر سری جدیدی با محصولات MED ace راه اندازه کرده است که به‌طور ویژه برای کاربردهای آزمایشگاهی و پزشکی مانند دوربین میکروسکوپی طراحی‌شده است. اما چرا دوربین‌های MED ace به‌طور ویژه برای میکروسکوپی نوری مناسب هستند؟ وجه تمایز این دوربین‌ها با دوربین‌های پیشین باسلر در چیست؟

لیست عناوین

  1. سری MED ace چه چیز جدیدی ارائه می‌دهد؟
  • User Set میکروسکوپی نوری
  • روشنایی سریع خودکار
  • رنگ خودکار
  • کانترست، HSBC و عملگر شش محوره
  • ابزار کالیبراسیون رنگ
  • PGI – اگر خواهان غواصی در جزئیات هستید
  • حالت اکسپوژر طولانی
  1. سری MED ace چه چیز جدیدی ارائه می‌دهد؟

دوربین‌های MED ace علاوه بر سنسورهای باکیفیت سونی دارای ویژگی‌هایی خاص برای دریافت بیشترین اطلاعات از تصاویر میکروسکوپی هستند. رنگ طبیعی، کانترست زیاد و الگوریتم مخصوص Debayering، تشخیص کوچک‌ترین ساختارها درون تصویر را ممکن می‌سازند.

1.1. User Set  میکروسکوپی نوری برای دسترسی سریع در کاربردهای میکروسکوپی

دوربین شامل user set هایی است که اجازه‌ی ذخیره‌ی مجزای پارامترهای دوربین را به کاربر می‌دهد. به‌منظور دسترسی سریع و آسوده، تنظیمات کاربری جدیدی به نام Light Microscopy در دوربین‌های MED ace تعبیه‌شده است. این تنظیمات به‌صورت پیش‌فرض بارگذاری شده و بهترین نتیجه برای اکثر کاربردهای میکروسکوپی را ارائه می‌دهد. شروع با این مجموعه، تنظیم کیفیت تصویر طبق احتیاجات شخصی شما را آسان می‌سازد.

MED ace

شکل 1:) تنظیمات آرایش MED ace – به همراه تنظیمات آرایش جدید در user-set که به‌صورت پیش‌فرض برای تصویربرداری بهتر در میکروسکوپی نوری فعال‌شده است. به‌صورت آشکار، تصویر روشن‌تر و رنگ‌ها قوی‌تر هستند

1.1. تنظیم خودکار روشنایی – برای روشنایی بهینه

تغییر لنز در کاربردهای میکروسکوپی، برای مثال ممکن است؛ سبب تغییر سریع و زیاد شرایط  نوری شود. این امر نیاز به تنظیم خودکار روشنایی برای دستیابی به نور بهینه را افزایش می‌دهد. دوربین پزشکی باسلر به کمک ابزار کنترلی تصحیح خودکار روشنایی، راهکاری استوار برای کار در شرایط چالشی ارائه می‌کند.

1.2. رنگ خودکار – بهینه برای هماهنگی رنگ

تولید رنگ خوب نیز فراهم شده است: علاوه بر تنظیمات منابع نوری استاندارد ارائه‌شده برای تنگستن و نور محیط، سری MED ace دارای پارامترهای از پیش طراحی‌شده برای نورپردازی LED را فراهم می‌کند که به‌صورت معمول در میکروسکوپ‌ها استفاده‌شده است. ازآنجاکه طیف نوری LED بسیار با نور روز و تنگستن متفاوت است. این ارائه جدید برای میکروسکوپ باعث ایجاد رنگ‌های طبیعی و بهتر می‌شود. تابع جدید Auto Color بازتولید رنگ و یا ایجاد تغییر برای نیازهای اختصاصی را محیا می‌کند. این تابع شامل بالانس سطح مشکی و سفید تصویر نیز است. در مقابل بالانس سفید مرسوم که به‌عنوان الگوریتم جهان خاکستری نیز شناخته می‌شود. تابع Auto Color  تضمین می‌کند که پس‌زمینه به رنگ سفید یا سیاه، بدون هیچ سایه‌ای نمایش داده شود.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

از شما بابت مطالعه مطلب دوربین‌های MED ace ممنونیم، اگر تمایل دارید در مورد دوربین های دیگر شرکت باسلر همچون دوربین PowerPack اطلاعات بیشتری داشته باشید، می توانید مقاله آن را از لینک مربوطه دنبال کنید.
لطفا ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، اپارات و لینکدین دنبال کنید،همچنین از سایر مطالب ما نیز دیدن کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.