دوربین پزشکی باسلر

 

چهار مدل جدید، مجموعه دوربین‌های MED باسلر را برای کاربردهای پزشکی و علوم زندگی گسترش می‌دهند. دوربین‌های USB 3.0 با سنسور‌های حساس و با وضوح‌بالا سونی، IMX178 (ا6 مگاپیکسل ) و IMX183 (ا20 مگاپیکسل )، در دو نسخه رنگی و تک رنگ در دسترس هستند. همه آنها مجموعه ویژگی‌های محافظت در برابر گرد و غبار MED را ارائه می‌دهند که اطمینان حاصل می‌کند دوربین‌ها از استانداردهای خاص پاکیزگی برخوردار هستند؛ مانند تمام دوربین‌های دیگر سری ace Basler MED، این مدل ها نیز طبق ISO 13485: 2016 در چرخه تولید، فروش و سرویس هستند. قیمت مقرون به صرفه دوربین‌های جدید 6 مگاپیکسلی، مدل‌ها را برای کاربردهای حساس به قیمت که تقاضای زیادی برای عملکرد و کیفیت دارند نیز جالب می‌کند.

دوربین ها با ویژگی های Sensor Binning و Focus Indicator برتری بیشتری دارند. هر زمان که نرخ فریم بالایی با وضوح پایین تر مورد نظر باشد، مشتریان از Bensor Sensor بهره می برند. Focus Indicator یک ویژگی در دوربین است و به مشتریان در شناسایی تصویر با بالاترین وضوح کمک می کند.

 

دوربین پزشکی باسلر

 

همه مدل‌های سری دوربین‌های ace Basler MED به دلیل مجموعه‌های ویژه Basler MED قابل توجه هستند: سازگاری آسان، تصویر درخشان، رنگ عالی، تصویربرداری با نور کم، برتری صنعتی، سرعت بالا و محافظت در برابر گرد و غبار.

 

منبع

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *