othersoft-31aqte06jfr4dafd3s1g5c

سایر نرم افزارها

باسلر نرم افزارهای جانبی بسیاری درکنار پایلون پیشنهاد میدهد.

 

 CCT+نرم افزار

CAMERA CONFIGURATION TOOL PLUS

نرم افزار CCT+ برای دوربینهای CAMERA LINK در سری های A و L دوربینهای SPRINT استفاده میشود.برای مدلهای AVIVATOR  ، RACER  و ACE دوربینهای CAMERA LINK از پکت درایورهای پایلون استفاده کنید.

کتابخانه پروتکل باینری باسلر BBPL

BBPL یک ابزار توسعه برای clALLSerial/clSeriaL API  است که در استانداردهای دوربینهای CAMERA LINK  تعریف شده است. BBPL این API را توسعه داده است که شامل توابعی برای خواندن و نوشتن رجیستر در دوربینهای CAMERA LINK می باشد.

BBPL طراحی شده است تا خانواده دوربینهای AVIVATOR را پشتیبانی کند و همچنین میتواند توسط سری های ACE ، RACER و SPRINT و حتی سری های قبلی (A400K,L400K,L800K) مورد استفاده قرار گیرد.BBPL شامل پروتکل باینری باسلر 2 برای مدلهای قدیمی تر می باشد.پیچیدگی این پروتکل از کاربر پنهان است تا استفاده از BBPL بسیار آسان باشد.

نرم افزار IP CAMERA

باسلر یک منتخب از ابزار نرم افزاری را برای دوربین های NETWORK ارایه میدهد از قبیل:device discovery, IP configuration, lens selection و غیره.

 BIP FINDER یک ایزار برای شناسایی دوربینها در شبکه و ست کردن آی پی برای دوربین هاست.

 
 
کنترل IP CAMERA یک کنترل ACTIVEX است که شما میتوانید آن را بر روی اینترنت اکسپلورر نصب کنید تا ویدیوها را با فرمت های MJPEG و MPEG یا H.246 مستقیما در براوسر خود مشاهده کنید.این کنترل زمانی که دوربین برای اولین بار استارت میشود راه اندازی می شود.
 
 
 
 
نرم افزار زیر کمک میکند تا بهترین دوربین و لنز را برای کاربرد مورد نظرتان انتخاب  کنی

همچنین شما میتوانید از این نرم افزار برای تخمین زدن پهنای باند شبکه و حافظه مورد نیاز استفاده کنید.