دوربین های Basler dart

 

در این مطلب ما قصد داریم شما را با دوربین های Basler dart شرکت باسلر اشنا کنیم،لطفا با ما همراه باشید.

Basler dart

 

دوربین dart باسلر الزامات طیف وسیعی از برنامه‌های بینایی را برآورده می‌کند و هیچ طرح دلخواهی را برآورده نشده باقی نمی‌گذارد. این دوربین به فضای کمی نیاز دارد؛ همچنین انتظارات لازم برای وزن کم، مصرف انرژی و تولید کم گرما را برآورده می‌سازد. به فن‌آوری جدید اعتماد کنید؛ طراحی بهینه، کیفیت و قابلیت اطمینان اثبات‌شده

 

طراحیشده در مقیاس برد، بسیار منعطف و دارای رابط مناسب برای پروژههای شما

 

dart با مانت‌های مختلف عرضه می‌شود. مانت‌های متنوع، امکان استفاده از لنزهای مختلف از جمله لنزهای مقرون‌به‌صرفه S-mount را فراهم می‌کند. سری دارت علاوه بر این، استاندارد جدیدی را در دوربین‌های تک برد با اندازه کوچک 27 میلی‌متر × 27 میلی‌متر ارائه می‌کند.

دوربین‌های dart باسلر با سه رابط مختلف در دسترس هستند. دوربین dart با استاندارد USB3 Vision شامل مزایایی از جمله ادغام آسان، اتصال plug&play به رایانه و انتقال ایمن داده با پهنای باند 350 مگابیت بر ثانیه است که استفاده حداکثری عملکرد سنسور را ارائه می‌دهد.

BCON ترکیب فن‌آوری‌های رابط embedded مانند LVDS یا MIPI CSI-2 با ویژگی‌های بینایی ماشین و استانداردهای فناوری مانند GenICam را امکان‌پذیر ساخته است. BCON for MIPI به‌طور سفارشی برای رابط MIPI CSI-2 و پروژه‌های embedded طراحی شده است. وابسته به مدل، پیش‌پردازش تصویر یا در ISP پردازنده میزبان صورت می‌گیرد و یا به‌طور مستقیم در دوربین انجام شود. این امر باعث دستیابی به حداکثر انعطاف‌پذیری می‌شود.

 

BCON for LVDS انتقال مطمئن داده‌های تصویر را مبتنی بر فناوری بینایی LVDS تضمین می‌نماید. BCON for LVDS امکان ادغام آسان پردازش تصویر صنعتی با سامانه‌های embedded را فراهم می‌سازد. BCON برای سامانه‌های embedded با توجه به هزینه‌ها، گزینه‌ای ایده آل است.

 

مزایای خانواده dart باسلر شامل موارد زیر است:

 

  • دوربین‌هایی در سطح برد، با تنوع بردهای ساده و یا با مانت S- و CS-
  • برد ساده: اندازه 27mm × 27mm و وزن 5 گرم

 مانت S- و CS-: اندازه 29mm × 29mm و وزن 15 گرم

  • سنسورهای محبوب ON Semiconductor و e2v با وضوح 1.2 تا 13 مگاپیکسل و حداکثر 60 فریم در ثانیه
  • بهترین در میان هم‌رده‌های خود در امر پیش‌پردازش تصویر مانند debayering، حذف نویز، بهبود تیزی و …
  • استفاده از راهکار تک کابل با رابط USB3
  • BCON for MIPI باسلر برای اتصال MIPI سفارشی‌شده است.
  • رابط BCON for LVDS برای احتیاجات فناوری embedded طراحی‌شده است.
  • نرم‌افزار pylon باسلر به‌صورت رایگان قابل‌استفاده است.
  • طول عمر بالا و آزموده شده در صنعتی

 

از اینکه مطلب ما را در مورد دوربین های Basler dart مطالعه فرمودید از شما ممنون هستیم، شما همچنین می توانید از سایر محصول دوربین های باسلر نیز دیدن کنید،همچنین جهت مطالعه این مقاله در سایت اصلی باسلر از این لینک استفاده کنید،لطفا ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید.

 

ویدیو معرفی محصول:

 

[aparat id=”Up9z6″]