سنسوپارت محدوده وسیعی از محصولات مرتبط با پردازش تصویر را در سبد بینایی خود جای‌داده است. به‌وسیله راه‌کارهای Plug&Play ارائه‌شده توسط VISOR برای کاربردهای استاندارد و یا سطح وظایف خودکار پیچیده و خاص با سیستم بینایی Eyesight قادر به رسیدن به اهداف مورد نظر خود هستید.

دوربین + نرم‌افزار = بینایی!

دوربین هوشمند قدرتمند در بسته‌بندی کوچک با سنسور محافظت‌شده و مانتینگ استاندارد مدل‌های پایه VISOR vision sensor و سیستم‌های بینایی Eyesight ارائه‌شده است که شامل ویژگی‌هایی مانند: پردازشگر سیگنال یکپارچه، نورپردازی LED (سفید، قرمز، فروسرخ)، رابط انتقال داده،  ورودی/خروجی‌های دیجیتال، لنز‌های یکپارچه‌سازی شده یا C-mount است. تمام این ویژگی‌ها را با نرم‌افزار کاربرپسند همراه نمایید.

بیشتر وظایف بازرسی موجود، در عمل، تنها با چند گام ساده به‌وسیله سنسورهای بینایی VISOR قابل پیاده‌سازی هستند. سنسورهای بینایی VISOR با ارزیابی بیشینه ۵۰ عدد در ثانیه، همچنین بهترین گزینه برای پردازش‌های سریع است.

برای وظایف پیچیده، ما به شما Eyesight را پیشنهاد می‌کنیم. سیستم بینایی منعطفی که  شما قادر هستید؛ به‌وسیله آن، بیشتر نیازهای پیچیده اتوماسیون را فراهم‌سازید.

از شما بابت مطالعه مطلب سنسورهای VISOR Vision Sensor ممنونیم،لطفا ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین دنبال کنید،همچنین از سایر مطالب ما نیز دیدن کنید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *