دوربین هوشمند آبجکت VISOR

 

در این مطلب از سایت نوین ایلیا صنعت با عنوان دوربین هوشمند آبجکت VISOR ما قصد داریم تا شما را با VISOR Object sensor آشنا کنیم ، لطفا با ما همراه باشید.

 

سنسور آبجکت VISOR

در بسیاری موارد در صنعت نیاز به تشخیص اشیاء با موقعیت ها، اشکال و جزئیات پیچیده است. در چنین مواردی، روش سنتی تشخیص اشیاء یعنی حسگر سوئیچینگ معمولا عملکرد خوبی ندارد.

اما دوربین هوشمند object sensor در چنین مواردی با دقت بسیار خوب قادر به تشخیص هر شیء با خواص و موقعیت های متفاوت است.

http://www.novinilya.com/%d8%b3%d9%86%d8%b3%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa/

این دوربین هوشمند می تواند با دقت عالی هر گونه اشتباه در موقعیت اجسام، ترتیب آنها، جهت قرار گیری و ترکیبی از این موارد را در یک چشم بر هم زدن تشخیص دهد. کاربرد های این دوربین هوشمند عبارتند از:

کولیس

آستانه یابی

تشخیص مرز اجسام

تشخیص کنتراست

تشخیص موقعیت اجسام

مقایسه الگو

تشخیص میزان روشنایی

VISOR Object sensor

تشخیص قطعات سالم در مکان ناصحیح و بالعکس

[photo_box target=”lightbox” image=”24631″][/photo_box]

مجهز به BLOB:

با آشکارساز جدید BLOB (Binary Large Object)، سنسور VISOR حتی کوچک‌ترین تفاوت‌ها میان اشیا، شمارش اجزا و یا تشخیص پشت و رو بودن قطعه را تشخیص می‌دهد.

[photo_box target=”lightbox” image=”24633″][/photo_box]

توابع کالیبراسیون:

موقعیت‌ها و مسافت‌ها در VISOR به‌راحتی هر چه تمام، قابل‌تبدیل به سیستم مختصات جهان واقعی و یا سیستم مختصات روبات است. اعوجاج‌های حاصل از لنز در قطر و خطاهای دیگر تصویر، به‌طور هم‌زمان تصحیح می‌گردند؛ در نتیجه می‌توان به‌راحتی مسائل مرتبط با طراحی سیستم‌های روباتیک را حل نمود.

نقاط قوت دوربین هوشمند آبجکت VISOR

 

  • واحدهای اندازه‌گیری منطبق بر جهان مهندسی و مختصات روبات تنها با یک کلیک
  • تشخیص دقیق موقعیت: موقعیت x/y و چرخش
  • توابع منطقی جامع برای خروجی‌های دیجیتال
  • تعریف‌های منعطف برای داده‌های خروجی (هدر، دنباله، داده‌های شبکه)
  • پشتیبانی از EtherNet/IP و PROFINET
  • امکانات جامع برای بایگانی تصاویر و داده
  • اعمال تنظیمات و رابط اپراتوری کاربرپسند با امکان محدودسازی سطح دسترسی و راهنمایی آنلاین

 

قطعاتی که به‌صورت ناخواسته در موقعیت‌های پیش‌بینی‌نشده ظاهر می‌شوند و دارای شکل پیچیده و جزییات هستند؛ به‌طور کامل سنسورهای سویچینگ سنتی را گیج می‌کنند؛ اما این امر برای سنسورهای آبجکت VISOR صادق نیست.

سنسورهای سنسوپارت همیشه الگوی اولیه را در نظر قرار می‌دهند و قطعات معیوب، قطعات در جایگاه نامناسب، زاویه چرخش نامناسب، ترتیب ناصحیح یا مجموع تمامی موارد بالا را به‌راحتی تشخیص می‌دهند.

توابع جامع کالیبراسیون از تصحیح ساده و ابتدایی،  مقیاس ساده تصویر و اعوجاج لنز تا لیست جامع نقاط برای کاربردهای روبات را در یک کلیک شامل می‌شود.

با موقعیت‌یابی دقیق و تشخیص چرخش، سنسور VISOR® object بهترین در کلاس خود است.

 

هفت آشکارساز بعلاوه آشکارساز موقعیت

 

در مجموع هفت الگوریتم آشکارساز برای وظایف بازرسی و ارزیابی سیستم موجود است: مقایسه الگو، آشکارسازی خطوط مرزی، ابعاد برداری، BLOB، سنجش روشنایی و مقدار خاکستری و کانترست.

ممنون که مطلب ما را در مورد VISOR Object sensor مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.

 

ویدیو معرفی محصول: