دوربین هوشمند VISOR Allround 

 

VISOR Allround

این دوربین جدید ترین عضو خانواده VISOR است و دارای امکانات زیادی است که آن را از سایر دوربین های هوشمند متمایز می کند. این دوربین هم می تواند کارهای مربوط به تشخیص اشیاء را انجام دهد (نظیر تطبیق الگو، تشخیص مرز، کولیس و کالیبراسیون) و هم می تواند به عنوان یک کد خوان (نظیر بارکد و تشخیص کاراکتر) عمل کند. می توان از این دوربین به صورت همزمان برای تشخیص موقعیت اجسام و بررسی صحت چینش آنها استفاده کرد وهم برای خواندن بارکد محصولات از آن استفاده کرد. دوربین 1.3 مگاپیکسلی این دوربین می تواند کوچکترین جزئیات را با دقت خوب مورد بررسی قرار دهد.

علاوه بر نسخه تک رنگ، دوربین هوشمند Allround همچنین دارای مدل رنگی با رزولوشن 1.3 مگاپیکسلی است که از آن برای تشخیص رنگ و ارزیابی تصاویر رنگی می توان بهره برد. با این قابلیت، حتی کوچک ترین تفاوتهایی در سایه ها قابل تشخیص است. همچنین می توان از هیستوگرام تصویر رنگی نیز استفاده کرد و می توان برای هر کانال رنگ به صورت مجزا هیستوگرام رسم نمود.

یکی از دشوار ترین کار ها، تشخیص جزئیات و فرو رفتگی های سطح اجسام است که با بسیاری از روشهای پردازش تصویر قابل تشخیص نیست. با این دوربین می توان از قابلیت multishot بهره برد و به صورت همزمان از چند دوربین برای تصویر برداری از زوایای مختلف و سپس ترکیب آنها برای تولید یک تصویر بهره برد. بر روی تصویر تولید شده با روش multishot، جزئیات به خوبی قابل تشخیص است.

ممنون که مطلب ما را  در دوربین هوشمند VISOR Allround  مورد مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.