دوربین هوشمند VISOR Robotic

 

 

با ظهور انقلاب صنعتی چهارم، کاربرد های رباتیک به صورت فزاینده ای افزایش یافته است. ربات ها به انسان ها در بهبود تولید و افزایش بهره وری کمک می کنند. برای اینکه ربات ها بتوانند با شرایط فیزیکی پیرامون خود را هماهنگ کنند، لازم است اطلاعاتی از محیط پیرامون به مختصات قابل فهم برای ربات تبدیل شود. دوربین VISOR Robotic سنسوپارت که در چندین نسخه عرضه می شود، راه حل های بسیار خوبی برای انواع وظایف اتوماسیون ارائه می دهد.

با این دوربین داشتن رابط کاربری استاندارد، ساختاری بسیار ساده و انعطاف پذیر دارد و می تواند با تجهیزات موجود هماهنگ شود. از این دوربین های هوشمند می توان در جابجایی قطعات توسط ربات استفاده نمود. این دوربین ها مختصات فیزیکی اجسام را به صورت هوشمند شناسایی کرده و اطلاعات را برای کنترولر ربات ارسال می کنند. با دوربین های هوشمند می توان اجسام را به صورت تک تک یا به صورت دسته ای (universal tray) جابجا کرد.

 

VISOR Robotic

 

این دوربین قابلیت کالیبره شدن دارد تا بتواند مختصات مکانی را به صورت دقیق با ربات به اشتراک بگذارد. کالیبره کردن دوربین های هوشمند به معنای انطباق مختصات فیزیکی با مختصات پیکسلی است به طوری که محل دقیق اجسام برای ربات مشخص باشد. برای این منظور از صفحات کالیبراسون به شکل زیر استفاده می شود.

دوربین هوشمند VISOR Robotic

 

ممنون از اینکه  مطلب ما را در مورد دوربین هوشمند VISOR Robotic مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.