سنسورهای Fork و Optical windows

 

سنسورهای Fork و Optical windows

برجستگی‌ها

 

  • فناوری لیزر برجسته –کوچک، نقاط دقیق نور لیزر برای تشخیص دقیق کوچک‌ترین قطعات
  • گزینه‌های وسیع برای راه‌اندازی: پتانسیومتر، teach-in، کابل کنترل خارجی و یا تنظیمات از پیش تعریف‌شده
  • منابع نوری مختلف برای گستره وسیعی از احتیاجات: لیزر، LED و یا منابع نوری فروسرخ
  • راه‌کارهای اتصال منعطف برای نصب و تنظیم آسان

سنسورهای دوشاخه و اپتیکال ویندوز به‌واسطه طراحی بدنه خود، قادر به تشخیص ویژگی‌های خاص هستند. آن‌ها به‌واسطه مسیر دقیق پرتوها به‌طور ویژه‌ای برای تشخیص قطعات کوچک مناسب هستند. سنسورها به‌راحتی و به‌واسطه عدم نیاز به تنظیم فرستنده و گیرنده قابل‌نصب هستند.

سنسورهای دوشاخه از سری FGL-IK و FGL-RK قطعاتی از قطر 0.2 میلی‌متر را شناسایی می‌کنند. این سنسورها برای مثال در کاربردهایی نظیر تشخیص قطعات کوچک بر روی تسمه‌نقاله و دالان‌ها و یا برای شمارش قطعات بزرگ بر روی تسمه‌نقاله لرزان مناسب هستند. اندازه‌گیری سرعت دورانی از دیگر کاربرد این سنسورها است.

سنسورهای Fork و Optical windows

درباره سنسورهای دوشاخه و اپتیکال ویندوز بیشتر بیاموزید

 

پنجره‌های نوری از سری FG مناسب برای تشخیص اموری همچون قطع شدن نخ در صنعت نساجی است. از دیگر کاربردها می‌توان به تشخیص قطعات، درون مجراهای شفاف در کانوایر پنوماتیکی و یا تشخیص خروج قطعات اشاره کرد.

سنسورهای دوشاخه و پنجره نوری گزینه اول برای محیط‌های با لرزش قوی است. به‌طور ویژه، این امر از طریق بدنه مطمئن و نحوه عبور پرتو نور ممکن می‌گردد.

سنسورهای Fork و Optical windows

تشخیص دقیق و جزییات کاربرپسند: سنسورهای دوشاخه پلاستیکی

 

سنسورهای فورک با بدنه پلاستیکی (FGL-RK و سری -IK) از تمامی لحاظ، یک محصول معقول بشمار می‌روند. از لحاظ دیگر، آن‌ها به‌طور کامل به‌واسطه بدنه الاستیکی نَشکن هستند. همچنین راه‌کارهای دقیق و کاربرپسند متعدد آن‌ها بسیار تأثیرگذار است. در نتیجه، علاوه بر حفره‌های اتصال معمول، طراحی threaded sleeves و dovetail نیز به‌صورت یکپارچه درآمده است.

در ترکیب با براکت MBD-S94، شما قادرید تا سنسور را در تمامی موقعیت‌های دلخواه در فرآیند، متصل کنید. کار با teach-in پویا نیز بسیار آسان است.

حساسیت اندازه‌گیری مستقیماً بر روی اجسام در حال حرکت قابل‌اعمال است. در ضمن سوئیچینگ فاصله همیشه از طریق LEDهای نمایشگر بر روی سنسور قابل‌بررسی است. بااینکه محصول در نگاه اول بسیار ساده به نظر می‌رسد؛ ولی بسیار کاربردی است.

 

سنسورهای Fork و Optical windows

ممنون که مطلب ما را در مورد سنسورهای Fork و Optical windows سنسوپارت مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.