دوربین هوشمند رنگ VISOR

 

در این مطلب از سایت نوین ایلیا صنعت ما قصد داریم تا شما را با سنسور رنگ VISOR آشنا کنیم ، لطفا با ما همراه باشید.

 

سنسور بینایی برای تشخیص دقیق‌تر اشیا

 

سنسور رنگ VISOR

در فرآیند تولید، استفاده از ویژگی رنگ برای تشخیص و تمایز بین اجسام، بسیار ضروری است. پردازش مبتنی بر رنگ را می‌توان در مواردی نظیر: تشخیص علائم رنگی، کنترل کیفیت، بازرسی چاپ یا برچسب‌های رنگی، کنترل صفحه‌نمایش یاLED ها و بررسی میزان پخت محصولات غذایی استفاده نمود. معمولاً حسگرهای تشخیص رنگ دارای عملکرد محدود بوده و در مواردی که جسم، ساطع کننده نور باشد (نظیر صفحه‌نمایش) قابل‌استفاده نیست. دوربین هوشمند VISOR Color  می‌تواند هر جسمی را با هر شکل و رنگی ببیند و علاوه بر آن، می‌تواند میزان شدت نور و محل قرار گرفتن جسم را نیز تشخیص دهد. همچنین این  دوربین هوشمند می‌تواند به‌عنوان یک حسگر کنتراست عمل کرده و تغییرات کنتراست و شدت نور را ارزیابی کند.

[photo_box image=”24645″][/photo_box]

 

یکسان یا متفاوت؟

سنسور رنگ VISOR حتی کوچک‌ترین تفاوت رنگ را با دقتی بیشتر از چشم انسان آشکار می‌کند. برای مثال: این امر، امکان تمییز دادن بین قطعات بر اساس کوچک‌ترین اختلاف رنگ را محیا می‌نماید.

[photo_box image=”24649″][/photo_box]

 

جایگذاری اشتباه محصول:

سنسور رنگ VISOR، رنگ و تشخیص جسم را در یک دستگاه انجام می‌دهد؛ در نتیجه توانایی تشخیص کامل بودن برگه و صحت قرارگیری قرص را برای ما فراهم می‌آورد.

[photo_box image=”24647″][/photo_box]

 

آیا تمام LEDها در مکان صحیح قرارگرفته‌اند؟

ویژگی کارا و منحصربه‌فرد سنسورهای بینایی، تشخیص منابع نوری رنگی است. برای مثال: نمایشگرها در صنعت خودروسازی یا اجزا الکترونیک می‌تواند، برای جایگذاری صحیح با VISOR Color انجام پذیرد.

نقاط قوت دوربین هوشمند رنگ VISOR

  • تشخیص بهتر اشیا به کمک اطلاعات اضافی رنگ
  • تشخیص قدرتمند رنگ حتی با کوچک‌ترین اختلاف در جزییات و یا در منابع نوری
  • رهیابی و پیدا کردن قدرتمند اجزا
  • تشخیص با دقت، از طریق چیپ رنگی ۱.۳ مگاپیکسلی
  • دارای حداکثر ۶ خروجی دیجیتال (و یا ۳۲ ورودی/خروجی با تجهیز اضافی)
  • اعمال تنظیمات و رابط اپراتوری کاربرپسند با امکان محدودسازی سطح دسترسی و راهنمایی آنلاین

ممنون که مطلب ما را در مورد سنسور رنگ VISOR مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.