سیستم کنترل‌کننده سطح بالا به همراه ورودی و خروجی‌های مخصوص بینایی ماشین

 

معرفی قدرتمندترین دستگاه کنترل‌کننده بینایی تا به امروز! Nuvis-5306RT شامل هرآن‌چه شما برای کاربرد بینایی ماشین نیاز دارید؛ شامل فضای محدود، مصرف انرژی پایین، رابط‌های داخلی دوربین و کنترل به لحظه I/O است.

به‌منظور اطمینان از کیفیت تصاویر، بینایی ماشین نیازمند ایجاد ارتباط میان نورپردازی، دوربین و سنسورها است. Nuvis-5306RT شامل کنترل‌کننده نور LEDها، محرک (Trigger) دوربین، ورودی اینکودر، خروجی PWM و I/O دیجیتال به‌منظور اتصال و کنترل تمامی دستگاه‌های بینایی است. تمامی ویژگی‌های مخصوص I/Oهای بینایی به‌وسیله اختراعات ثبت شده Neousys مدیریت می‌شوند. معماری مبتنی بر MCU و میان‌افزار DTIO/NuMCU پاسخگویی در مقیاس میکروثانیه را برای کنترل ورودی/خروجی‌ها تضمین می‌نماید.

انرژی موردنیاز برای پردازش دیگر نیاز بحرانی برای سیستم بینایی است.  افزون بر کارایی عالی فراهم‌شده به‌وسیله نسل ششم پردازنده‌های اینتل سری Core™ i7/i5، Nuvis-5306RT می‌تواند خود را به NVIDIA® 75W TDP GPU تجهیز نماید تا به دسترسی کتابخانه‌های بینایی یا یادگیری عمیق شتاب بیشتری ببخشد. این دستگاه شامل PoE+ و رابط‌های  USB3.0 داخلی است و می‌تواند رابط‌های CameraLink و CoaXPress را نیز در خود جای دهد. Nuvis-5306RT یک پلتفرم ایده‌آل برای کاربردهای بینایی ماشین است.

اطلاعات بیشتر

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *