معرفی شرکت باسلر آلمان

 

basler

شرکت Basler :

 

Basler در سال 1988 تأسیس گردید .این شرکت یکی از فراهم‌کننده‌های کلی دوربین صنعتی می‌باشد  که رنج وسیعی از کاربردهای پردازش تصویر را پوشش می‌دهد . Basler به‌عنوان یک شرکت تجاری عمومی شناخته می‌شود که در آلمان تأسیس‌شده است و یکی از شرکت‌های مهم در عرصه تکنولوژی پردازش تصویر می‌باشد . این شرکت دارای چندین نمایندگی در اروپا و آمریکا و آسیا می‌باشد و 80 درصد محصولات تولیدی خود را صادر می‌کند . Basler  بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده دوربین‌های دیجیتال برای کاربردهای صنعتی در جهان می‌باشد .این دوربین‌ها در صنایع با تولید انبوه ، دارویی ، چرخه‌های علمی، سیستم‌های هوشمند کنترل ترافیک و کاربردهای  نظارتی به کار می‌روند .

فلسفه خرید از ما : کیفیت محصولات Basler بدون شک تحت تأثیر تأمین‌کنندگان قرار می‌گیرد. این بیانیه نشان‌دهنده فلسفه ما است که تولید باکیفیت بالا از روح همکاری جدایی‌ناپذیر است، بنابراین برقراری ارتباط خوب با تأمین‌کنندگان قابل‌اعتماد مهم است.

به‌طور خلاصه، ما بر این باوریم که موارد زیر برای همکاری موفق با تأمین‌کنندگان ضروری است :

  •  ثبات
  • بازده اقتصادی
  • تضمین کیفیت بالا
  • نوآورانه
  • قابلیت اطمینان

تاریخچه توسعه Basler  :

 

2018

باسلر Silicon Software GmbH را به دست می‌آورد تا خط تولید خود را برای برنامه‌های کاربردی بینایی کامپیوتری گسترش دهد. سرمایه‌گذاری مشترک با شرکت چینی پکن Sanbao Xingye Vision Technology Co. Ltd جهت تقویت طرح کسب‌وکار Basler در بازار چین. Basler  گواهینامه DIN EN ISO 13485: 2016 برای برنامه‌های پزشکی را دریافت می‌کند. Basler AG، 30 ساله شد.

2017

با به دست آوردن mycable GmbH، باسلر همچنان به گسترش خدمات خود در بازار چشم‌انداز تعبیه‌شده ادامه می‌دهد و باسلر ماژول‌های دوربین و برنامه‌های دیدنی تعبیه‌شده را به خط تولید اضافه می‌کند.

2016

Basler به روند رو به رشد در 3D با آوردن اولین دوربین 3D خود در بازار ادامه می‌دهد: دوربین Basler Time-Of-Flight (ToF) Basler  رهبر بازار جهانی در دوربین‌های صنعتی دیجیتال می‌شود.

2014

خط تولید سنگاپور رسماً افتتاح شد.

2013

Basler  از فدراسیون صنعت و بازرگانی برای برنامه‌های آموزشی خود برای کارآموزان و دانش آموزان جایزه فوق‌العاده‌ای دریافت کرد.

2010

Basler  ظرفیت تولید دوربین را دو برابر می‌کند. Basler  با کسب بیش از 80 درصد از درآمد شرکت از دوربین‌های صنعتی، راه‌حلی استراتژیک را به دست می‌آورد.

2008

Basler  وارد بازار دوربین‌های IP در اروپا و آمریکا می‌شود.

2006

افتتاح دفتر خدمات و فروش در ژاپن

2005

افتتاح دفتر خدمات و فروش در کره

2004

Basler  برنده جایزه نوآوری DIHK (انجمن اتاق بازرگانی و صنایع آلمان) برای سیستم بازرسی برای استفاده در تولید صفحه‌نمایش صفحه شد.

2003

تأسیس دفتر نمایندگی جدید در شانگهای

2001

تأسیس موسسه بصری فناوری تایوان به‌عنوان یک شرکت تابعه مستقل

1999

نقل‌مکان به ستاد جدید شرکت در آرسنسبورگ ورود به اتحاد استراتژیک با شرکت Photobit کالیفرنیا، یکی از رهبران جهان در تکنولوژی حسگر تصویر CMOS

1998

ساخت ساختمان جدید شرکت در آرسنسبورگ در نزدیکی هامبورگ آلمان

1997

تأسیس واحد کسب‌وکار دوربین دیجیتال

1996

تأسیس نمایندگی بصری در تایوان

1995

ایجاد پایگاه Basler Asia Pte. Ltd. در سنگاپور

1994

تأسیس شرکت Basler، Inc. در Malvern، PA، USA

1988

تأسیس Basler در لوبک، آلمان توسط نور برت باسلر و استفان برندانزن

 

basler