visor-robotic

 

صحبت به زبان ربات به لطف URCap

 

وظایف اتوماسیون در حال پیچیده شدن هستند و انتظارات از ربات‌ها نیز به‌طور پایدار در حال افزایش است. بنابراین سنسوپارت در حال گسترش سری VISOR خود برای اضافه کردن یک متخصص ربات است. به‌واسطه بسته نرم‌افزاری URCap، سری جدید VISOR® Robotic قادر هستند تا مستقیماً با سیستم‌های ‘Universal Robot’ ارتباط برقرار کنند. این امر انجام سریع و راحت وظایف اتوماسیون را به‌طور ویژه‌ای تضمین می‌کند.

به غیر از سخت‌افزار سطح بالای VISOR Robotic، نرم‌افزار اختصاصی URCaps برای تسهیل ارتباط میان دوربین و ربات توسعه داده‌شده است.

این بسته نرم‌افزاری به‌وسیله برنامه UR+ آزمون و توسط Universal Robots تأییدشده است. بدین‌وسیله شما قادر هستید به‌طور مستقیم با سیستم‌های روباتیک UR  تبادل داده داشته باشید. URCaps تمام گام‌های مورد نیاز برای ایجاد ارتباط میان دوربین و ربات را مدیریت می‌کند. همچنین این بسته دارای برنامه‌های از پیش نوشته‌شده برای کالیبراسیون و امور مربوط به برداشتن و گذاشتن شی‌ء توسط ربات است. این امر، شروع سریع را ممکن می‌سازد و بیشترین انعطاف را تضمین می‌کند. حالا شما قادر خواهید بود منحصراً بر روی کاربرد نهایی خود تمرکز کنید.

 

اطلاعات بیشتر…

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *