فریم گرابر چیست؟

فریم گرابرهای باسلر

 

فریم گراور چیست؟

 

در این مطلب در قالب فریم گراورهای باسلر قصد داریم تا به شما بگویم که فریم گرابر چیست؟ پس لطفا با نوین ایلیا همراه باشید!

 

Frame grabber:

Frame grabber ها برای موفقیت در پروژه­‌های پردازش تصویر با برنامه نویسی گرافیکی fpga، نرم افزار و اجزای متناسب همراه می­‌شوند.

Frame Grabber Portfolio با کارایی بالا ، قابل اعتماد و انعطاف پذیر:

Frame grabber مرکز کنترلی برای دستیابی و پردازش تصویر با سرعت بالا در زمان واقعی بر FPGA که شامل پیش پردازش تصویر می­‌باشد و بار CPU را به حداقل می­‌رساند. بردهایی که می­توانند با محیط توسعه گرافیکی VisualApplets برنامه­‌ریزی شوند، می­توانند برای نیازهای خاص شما تنظیم شوند. بردهای ماشه Opto و TTL پردازش سیگنال انعطاف پذیری را ارائه می‌­دهند. نرم افزار جامع از فعال سازی و آزمایش سیستم پردازش تصویر پشتیبانی می­‌کند.

Frame grabber‌ ها برای کاربردهایی با عملکرد عالی در زمان واقعی:

برد مناسب برای کارهای پردازش تصویر را از میان گسترده ترین رنج frame grabber ها در بازار انتخاب کنید. این بردها با ضبط عالی تصاویر، پیش پردازش تصویر، حداقل زمان تاخیر و حداکثر سرعت بر همه رابط­‌های دوربین معمولی برتری دارند.

 

فریم گراور چیست؟

 

برنامه نویسی گرافیکی ساده و سریع FPGA:

بدون نیاز به برنامه نویسی سخت افزاری، محیط توسعه گرافیکی VisualApplets باعث می­‌شود برنامه نویسی FPGA برای توسعه دهندگان نرم افزار و مهندسان برنامه نویسی قابل دسترسی باشد و کارهای پیچیده پردازش تصویر و سیگنال آسان‌­تر می‌­شوند.

 

فریم گراور چیست؟

 

بردهای تریگر frame grabber – و هرچیزی که در Sync اجرا می‌­شود:

پردازش سیگنال با کارایی بالا، دستیابی به تصویر را با حداقل زمان تأخیر کنترل می­‌کند و لوازم جانبی سخت افزار سیستم پردازش تصویر – مانند دوربین ها، روشنایی، موانع نوری، انکدرهای چرخشی و غیره – را در زمان واقعی هماهنگ می­‌کند. بردهای ماشه opto , TTL ، frame grabber ها را توسعه می‌­دهند و ارتباط میان frame grabber ، بردهای تریگر و لوازم جانبی را برقرار می­‌کنند.

 

فریم گراور چیست؟

 

نرم افزار frame grabber – ابزاری کامل برای frame grabber :

راه­ حل‌­های نرم افزاری برای پیکربندی، آزمایش و فعال سازی کل سیستم پردازش تصویر – آسان و انعطاف پذیر با microDiagnostics, microDisplay x و frame grabber SDK می­‌باشد و اجزایی مانند دوربین قابل تعویض است و با ویژگی های اضافی می توان کل سیستم را ارتقا داد.

 

فریم گراور چیست؟

 

نویسنده: محمد طالبی
منبع
صفحه اختصاصی باسلر