قیمت دوربین‌های سنسوپارت

 

در این مقاله ما به شما رنج قیمت دوربین های باسلر را ارائه خواهیم داد، لطفا دقت کنید که نوین ایلیا صنعت تنها نماینده رسمی شرکت باسلر آلمان در ایران است و سایر قیمتها از طرف شرکت‌های متفرقه، از طرف شرکت باسلر فاقد اعتبار می‌باشد.

«شرکت سنسوپارت خود را با آنچه امروز ممکن است؛ ارزیابی نمی‌کند. بلکه به آنچه در چشم‌انداز قابل دستیابی است؛ می‌نگرد.» این شعار برای شرکت، انگیزه‌ای از زمان تأسیس در سال ۱۹۴۴ بوده است. هدف ما همیشه پیشرو بودن و ارائه بهترین سنسور خلاقانه برای اتوماسیون صنعتی به مشتریانمان است.

به وسیله سنسورهای بینایی VISOR با قابلیت یکپارچه‌سازی آسان و سنسورهای کامپکت با قابلیت حذف پس‌زمینه ساخته آلمان، شرکت سنسوپارت به این  شعار وفادار مانده است. آماده باشید؛ سنسوپارت همچنان دارای ایده‌های فراوان برای آینده است.

سنسوپارت شرکت آلمانی با پیشینه تاریخی و تأسیس نزدیک به یک قرن است که سال‌های متمادی در بهبود وضعیت اتوماسیون صنعتی نقش به سزایی داشته است. حوزه محصولات سنسوپارت شامل سنسورهای القایی، خازنی، فورک ویندوز، نوری و بینایی است. دوربین‌های هوشمند سنسوپارت در مدل‌های Robotic، Object، Solor، Color، Code Reader، All-Round و eyesight Vision System ارائه‌شده‌اند. قیمت دوربین‌های هوشمند سنسوپارت از حدود ۱۱۰۰ یورو شروع و به ۵۰۰۰ یورو ختم می‌شود. قیمت دوربین‌های سنسوپارت در بیشتر موارد قیمت معقول و مقرون‌به‌صرفه به شمار می‌آید. چراکه هزینه‌های اضافی شامل رایانه، کارت‌های IO، دانش برنامه و الگوریتم نویسی و وجود فرد متخصص در این حوزه را کاهش داده و  در کوتاه‌ترین زمان ممکن با حداقل تجهیزات کارفرمایان را قادر می‌سازد تا به نتیجه مطلوب خود برسند. سنسورهای سنسوپارت با تنوع، دقت و اطمینان‌پذیری بالا آماده‌اند تا سخت‌ترین وظایف را در اتوماسیون صنعتی بر عهده بگیرند و نقش خود را در این حوزه ایفا کنند. نوین ایلیا صنعت به‌عنوان نماینده انحصاری سنسوپارت آلمان در ایران افتخار دارد. محصولات این شرکت آلمانی را با قیمتی مناسب و پشتیبانی فنی به شما ارائه نماید. ما در کنار شماییم تا شما با بهترین و بروزترین تجهیزات روز دنیا، صنعت خود را به‌پیش ببرید.

 

درباره دوربین‌های Allround سنسوپارت:

 

دوربین Allround می‌تواند کارهای مربوط به تشخیص اشیاء را انجام دهد (نظیر تطبیق الگو، تشخیص مرز، کولیس و کالیبراسیون) و هم می‌تواند به‌عنوان یک کدخوان (نظیر بارکد و تشخیص کاراکتر) عمل کند. می‌توان از این دوربین به‌صورت هم‌زمان برای تشخیص موقعیت اجسام و بررسی صحت چینش آن‌ها استفاده کرد و هم برای خواندن بارکد محصولات از آن استفاده کرد. ‌این محصول یک محصول همه تن حریف است.

لطفا جهت اطلاع از قیمت‌های دقیق محصولات با ما تماس بگیرید، برای این کار می‌توانید از قسمت تماس با ما در منوی سایت استفاده کنید.

معرفی محصولات سنسوپارت

وب سایت رسمی شرکت سنسوپارت

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *