قیمت دوربین های باسلر

 

 

در این مقاله ما به شما قیمت دوربین های باسلر را ارائه خواهیم داد، لطفا دقت کنید که نوین ایلیا صنعت تنها نماینده رسمی شرکت باسلر آلمان در ایران است و سایر قیمتها از طرف شرکت‌های متفرقه، از طرف شرکت باسلر فاقد اعتبار می‌باشد.

 

دوربین‌های باسلر، محصولات باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه‌ی آلمانی

 

باسلر با شعار قدرت بینایی آمده است تا محصولات را با طراحی و کیفیت آلمان و قیمت جهانی عرضه کند. محصولات باسلر، با نسبت شگفت‌انگیز قیمت به کارایی ارائه‌شده‌اند. باسلر یکی از وسیع‌ترین و متنوع‌ترین تولیدکنندگان دوربین‌های صنعتی و تجهیزات مرتبط با بینایی ماشین است. محدوده قیمتی دوربین‌های باسلر نیز بسیار وسیع است؛ به‌طوری‌که قیمت محصولات باسلر از ۲۰۰ یورو برای دوربین‌های dart شروع و به محدوده قیمت ۴۰۰۰ یورویی برای کیت دوربین‌های boost ختم می‌شود. علاوه بر مهندسین صنایع مختلف، دانشجویان قادر هستند؛ پروژه بینایی ماشین و بینایی کامپیوتر را با دوربین‌های سری dart که برای پروژه‌های embedded نیز مناسب هستند؛ اجرایی کنند. دوربین‌های سری ace پرفروش‌ترین، متنوع‌ترین و پرکاربردترین، سری دوربین باسلر است. محدوده قیمتی سری ace از حدود ۴۰۰ یورو شروع‌شده و به حدود ۳۰۰۰ یورو ختم می‌شود. حوزه کاربردی این دوربین‌ها، شامل محدوده وسیعی از فعالیت‌ها از جمله صنعتی، پزشکی و ترافیکی است. ابعاد کوچک، بدنه مطمئن و کارایی فوق‌العاده از جمله نقاط قوت این دوربین‌ها محسوب می‌شوند. سری دوربین pulse، دارای بدنه فلزی هستند که استفاده از این دوربین‌ها را در پروژه‌های مختلف میکروسکوپی، پزشکی و صنعتی تسهیل می‌کند. این سری به‌نوعی برادر زره‌پوش سری dart محسوب می‌شود. قیمت سری پالس از حدود ۲۰۰ یورو شروع و به ۴۰۰ یورو ختم می‌شود.

سری racer باسلر، عضو دوربین‌های اسکن خطی باسلر است که امکان عکس‌برداری از قطعات در حال حرکت را با وضوح تصویر بالا محیا می‌کند. سری racer برای عکس‌برداری از اجسام به‌هم‌پیوسته ( مانند رول کاغذ، پارچه، آسفالت و …) مناسب است. محدوده قیمتی دوربین‌های اسکن خطی باسلر از ۱۰۰۰ یورو شروع و به ۳۰۰۰ یورو ختم می‌شود.

دوربین‌های IP باسلر مجهز به سنسورهای CCD و CMOS با وضوح تصویر 1.2MP تا 4.9MP، قیمت ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ یورو، کیفیت خوب تصاویر در شب، استریم چندگانه، ارسال تصاویر در بستر شبکه به‌صورت فشرده و چندین ویژگی دیگر ارائه می‌شوند.

باسلر نگاه ویژه‌ای نیز به حوزه پزشکی و زیست‌شناسی دارد. سری MED ace باسلر تنظیم ۶ محوره رنگ تصویر، اکسپوژر طولانی، عکس‌برداری در نور کم و … را با محدوده قیمتی ۸۰۰ تا ۴۰۰۰ یورو برای کاربردهای پزشکی شما با استاندارد ISO38485:2016 فراهم می‌کند.

اگر برای عکس‌برداری میکروسکوپی علاوه بر دوربین باکیفیت، به نرم‌افزار میکروسکوپی نیز برای انجام کارهایی مانند: ابعاد برداری و … نیاز داشته باشید؛ سری Power Pack باسلر در کنار شما خواهد بود. سری Power Pack دارای محدوده قیمت ۵۰۰ الی ۳۶۰۰ یورویی است که می‌تواند بسیاری از نیازهای میکروسکوپی شما را برطرف کند.

لطفا جهت اطلاع از قیمت‌های دقیق محصولات با ما تماس بگیرید، برای این کار می‌توانید از قسمت تماس با ما در منوی سایت استفاده کنید.

معرفی محصولات باسلر 

وب سایت رسمی شرکت باسلر

قیمت دوربین های باسلر

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *