لایتینگ های باسلر

Basler Lighting

 

لایتینگ باسلر

 

در این مقاله ما قصد داریم شما را لایتینگ های باسلر آشنا کنیم، پس لطفا با ما همراه باشید.

همگام‌سازی کامل. ادغام آسان.

ما تجهیزات نورپردازی باکیفیتی ارائه می‌دهیم که کاملاً مطابق با محبوب‌ترین مدل دوربین‌های ما است و طراحی سیستم پردازش تصویر شما را بسیار ساده می‌کند. نورپردازی نقش مهمی در سیستم بینایی دارد؛ زیرا نور با اجزای دیگر بینایی ماشین، مانند دوربین و لنز ارتباط برقرار می‌کند و بهترین کیفیت ممکن و تکرارپذیر تصویر را در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها تضمین می‌کند.

با همکاری CCS، تولیدکننده پیشرو نورپردازی‌های LED در جهان برای کاربردهای بینایی ماشین، ما مجموعه‌ای کامل برای روشنایی تولید کرده‌ایم که نیازهای خاص و مرتبط با نور در سیستم بینایی را پوشش می‌دهد. ایده نورپردازی جدید و منحصربه‌فرد برای دوربین‌های باسلر ace U و L با ویژگی Basler SLP طراحی‌شده است؛ ویژگی‌ای که پیچیدگی سیستم بینایی را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد و به هر کاربر امکان می‌دهد تا نورپردازی را به‌راحتی و سریع انجام دهد.

 

روشنایی هوشمند همگام‌سازی شده توسط Basler SLP

تجهیزات روشنایی برگزیده، برای شما تنظیم ساده، با کیفیت و دقت بالا را به‌صورت قدرتمند فراهم می‌کنند. Basler Lighting یک روش نورپردازی آسان برای دوربین‌های صنعتی ارائه می‌دهد که باعث کاهش زمان و هزینه‌های مربوط به اجرای منابع نوری می‌شود. کل فرآیند، از انتخاب نورپردازی‌ها تا نصب، توسط ویژگی Basler SLP، ساده‌تر و کوتاه‌تر انجام می‌شود. ویژگی‌ای که با استفاده از پروتکل تهیه‌شده توسط باسلر، ارتباط مستقیم بین دوربین و نور را امکان‌پذیر می‌کند. این امکان، همگام‌سازی آسان بین دوربین و روشنایی را فراهم می‌کند و به کاربران غیرمتخصص دسترسی آسان به عملیات strobing را می‌دهد و اجرای پروژه‌های بینایی را ساده‌تر می‌کند.

علاوه بر این، اجزای لازم سیستم بینایی را به حداقل می‌رساند و تنها با یک بسته نرم‌افزاری منفرد (pylon Camera Software Suite)  برنامه را کنترل می‌کند. مشتری با این کار در هزینه‌های مواد و زمان گران‌بها صرفه‌جویی می‌کند چراکه یکپارچه‌سازی نور، بسیار ساده‌تر انجام می‌شود. با تنظیم آسان شدت نور و کارکرد strobing چرخه عمر نورهای LED افزایش می‌یابد که منجر به صرفه‌جویی‌های بیشتر در آینده می‌شود. علاوه بر کارکرد آسانی که دارد به دلیل قابلیت اتصال plug and play و قیمت پایین آن باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های تعمیر و نگه‌داری می‌شود.

 

مزایای استفاده از Basler Lighting در یک نگاه:

مقرون‌به‌صرفه:

  • هزینه‌های کمتر برای نتیجه‌گیری، ارزیابی، ادغام و پارامتر دهی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پتانسیل‌های Basler Lighting برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها، این فایل را دانلود کنید.

راحتی در استفاده:

  • کنترل نور خلاقانه به‌طور مستقیم از دوربین (ویژگی Basler SLP)
  • پارامتر دهی نور و دوربین فقط از طریق نرم‌افزار
  • اجزای هماهنگ و plug and play
  • فقط یک منبع تغذیه
  • زمان‌بندی خودکار برای عملیات strobing
  • راه‌اندازی آسان

 

بهینه‌سازی طول عمر:

  • نور و طول عمر بیشتر با استفاده از strobing

 

دو رویکرد که باعث تغییر روش ادغام روشنایی در سیستم بینایی شما می‌شود:

 

  • رویکرد انعطاف‌پذیر – کنترلر SLP Basler

روش انعطاف‌پذیر برای اضافه کردن نور به سیستم بینایی ماشین، استفاده از کنترلر Basler SLP است. در این حالت، نورپردازی از طریق یک کنترلر کنترل می‌شود که به‌صورت فیزیکی به دوربین وصل شده و از طریق ویژگی SLP ارتباط برقرار می‌کند. با استفاده از این تنظیم، به کاربران آزادی داده می‌شود که از انواع منابع نوری استاندارد استفاده کنند. این راه حل برای کاربرانی که تجربه نورپردازی دارند و یا برنامه‌هایی با شرایط خاص نورپردازی دارند؛ مناسب است.

 

  • رویکرد آسان – سری‌های نوری دوربین Basler

راه دیگر برای داشتن روشنایی یکپارچه، استفاده از دوربین Basler ace U یا L با ویژگی SLP و یک نورپردازی باسلر با یک کنترلر یکپارچه است، جایی که نور مستقیماً از دوربین کنترل می‌شود.

این رویکرد برای کاربرانی مناسب است که نمی‌خواهند وقت زیادی را صرف نورپردازی کنند و می‌خواهند به‌سرعت به نتیجه برسند.

 

منبع
آشنایی با تجهیزات بیشتر

 

نوین ایلیا صنعت آماده تامین لایتینگ های باسلر برای شما می‌باشد، جهت کسب اطلاعات بیشتر تنها کافیست که با ما تماس بگیرید.