لایتینیگ باسلر

 

هر زمانی که نیاز دارید.

اجازه دهید نور حضورداشته باشد.

باسلر راه‌کار کامل نورپردازی هوشمند خود که به‌طور کامل با ویژگی Basler SLP همگام شده؛ ارائه نموده است. به کاوش راه‌کار منعطف و آسان لایتینگ باسلر که نیازهای خاص سیستم بینایی شما را برآورده می‌سازد؛ بپردازید.

 

لایتینگ باسلر

 

لایتینگ باسلر همگام‌سازی کامل، یکپارچه‌سازی آسان

باسلر تجهیزات لایتینگ باکیفیتی پیشنهاد می‌کند. این تجهیزات  به‌طور کامل با بیشتر مدل‌های دوربین باسلر منطبق شده‌اند و به‌طور ويژه‌ای طراحی سیستم‌های پردازش تصویر را ساده می‌سازند. لایتینگ نقش بسزایی در سیستم بینایی ایفا می‌کند. چراکه آن‌ها فراهم‌کننده نور هستند. این المان در کنار اجزا دیگر همچون دوربین صنعتی و لنز، امکان فراهم آوری بهترین کیفیت تصویر را با امکان تکرارپذیری در گستره عظیمی از برنامه‌ها فراهم می‌آورد.

باسلر با همکاری CCS -تولیدکننده پیشتاز لایتینگ LED برای کاربردهای بینایی ماشین- سبد محصول جامعی از اجزا مختلف لایتینگ که دارای خصوصیات مورد نیاز سیستم نورپردازی سیستم بینایی هستند؛ گسترش داده است. لایتینگ‌های جدید و بی‌همتا باسلر برای دوربین‌های صنعتی باسلر سری ace U و  ace L که از ویژگی Basler SLP پشتیبانی می‌کنند؛ طراحی‌شده‌اند. این ویژگی به‌طور محسوس پیچیدگی سیستم بینایی را کاهش می‌دهد و به‌تمامی کاربران اجازه می‌دهد تا لایتینگ را به‌راحتی و با سرعت هر چه تمام با سیستمشان یکپارچه نمایند.

 

لایتینگ باسلر

 

معرفی محصولات باسلر 

وب سایت رسمی شرکت باسلر