لنزهای Basler

 

ما قصد داریم در این مطلب شما را با لنزهای شرکت باسلر اشنا کنیم،شما در پایان این مقاله می‌توانید با دیدی بهتر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید،پس با ما همراه باشید.

ما لنزهای مناسب را برای تمامی دوربین‌های Basler ارائه می‌دهیم. لنزهای باسلر شامل دو خط تولید است: استاندارد و پریمیوم.

در ترکیب دوربین و نورپردازی، لنزها تعیین‌کننده کیفیت تصویر هستند.

در هنگام انتخاب لنز مناسب، ایجاد تعادل بین قیمت و کیفیت تصویر (برای مثال وضوح‌بالا با کیفیت مطلوب تصویر) عاملی مهم است. باسلر برای دو سناریو به شما لنزهای مناسب را ارائه می‌دهد.

هر دو خط تولید از دایره تصویر محبوب سنسورهای موجود در دوربین‌های Basler از ابعاد ”1/2.5 تا ”1.1 و همچنین فاصله کانونی‌های رایج پشتیبانی می‌کنند. این لنزها مجهز به C-mount هستند و همچنین با کمک آداپتور می‌توان از آن‌ها در دوربین‌های CS-mount استفاده کرد.

 

لنزهای باسلر در یک نگاه

 

لنزهای باسلر

لنزهای Standard باسلر

 

لنزهای موجود در خط تولید استاندارد، برای کاربردهای بینایی استاندارد به همراه نسبت عالی قیمت به عملکرد ارائه‌شده‌اند. این لنزها مطابق با نیازهای کم بسیاری از پروژه‌های با بودجه کم هستند. به لطف عملکرد قدرتمند، آن‌ها به‌صورت ایده‌آل برای دوربین‌های سریع با وضوح پایین مناسب هستند.

لنزهای باسلر

لنزهای Premium باسلر

 

لنزهای موجود در خط تولید Premium برای کاربردهایی با سطح توقع بیشتر طراحی و آزموده شده‌اند. به لطف وضوح بسیار بالا، اعوجاج و هاله حاشیه‌ای کم، آن‌ها بهترین کیفیت تصویر را ارائه می‌دهند. این امر باعث می‌شود؛ آن‌ها برای دوربین‌هایی با وضوح بسیار بالا و برای تجزیه‌وتحلیل کوچک‌ترین سازه‌ها بهینه باشند. جنبه هزینه نیز برای لنزهای موجود در این خط تولید در نظر گرفته‌شده است.

 

جهت آشنایی بیشتر با لنزهای شرکت Basler لطفا از این لینک کمک بگیرید،همینطور از اینجا می‌توانید با لنزهای سایر شرکتها آشنا شوید،اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید،فقط کافیکه با ما تماس بگیرید.