سامانه کنترل تیزی سر سوزن طبی و گرفتگی حفره سوزن طبی

 

در این پست قصد داریم تا شما را با یکی دیگر از محصولات شرکت نوین ایلیا صنعت یعنی سامانه کنترل تیزی سر سوزن طبی و گرفتگی حفره سوزن طبی اشنا کنیم،لطفا با این مطلب همراه باشید.

 

[ihe-vc hover_effect=”square effect13 bottom_to_top” image_id=”22457″ title=”سامانه کنترل تیزی سر سوزن طبی و گرفتگی حفره سوزن طبی”]

 

پروژه بازرسی سوزن طبی اجرا شده در شرکت آوا پزشک، توان بازرسی سوزن‌های تعبیه شده بر روی شانه‌های ۵۵ عددی را تنها در مدت ۳ ثانیه در اختیار این شرکت قرار می‌دهد. بدین وسیله کارفرما قادر خواهد بود؛ بازرسی صد در صدی محصول را با سرعت 110 قطعه در ثانیه (برای دو خط تعبیه شده) داشته باشد. عملیات بازرسی بر روی تمامی سوزن‌های طبی با سرعتی بالا، اعمال می‌شود. سامانه بینایی، پس از تشخیص عیب موقعیت قرارگیری سوزن‌های معیوب در شانه را به PLC ایستگاه بعد که وظیفه حذف قطعات معیوب را بر عهده دارد؛ گزارش می‌دهد. بدین صورت، کنترل کیفی صد در صدی محصولات با دقتی بالا صورت می‌پذیرد.

 

بینایی ماشین، عضو جدا نشدنی صنایع مهم است. یکی از صنایع مهم و حساس، صنعت دارو و تجهیزات پزشکی است. بازرسی صد در صدی محصولات پزشکی اعم از تجهیز و یا دارو از ملزومات این حوزه است؛ چرا که کوچکترین اشتباه در تولید و روانه سازی محصول به بازار مصرفی، می‌تواند دارای خطرات جانی و مالی بعضا جبران ناپذیر باشد.

ویژگی‌های سامانه بازرسی سوزن طبی

 

  • بررسی عدم ضرب دیدگی سر سوزن
  • بررسی ساب سر سوزن
  • بررسی عدم گرفتگی حفره سوزن با چسب و یا مواد دیگر
  • امکان تعریف تلورانس ضربه خوردگی سر سوزن
  • امکان تعریف تلورانس گرفتگی سوزن
[photo_box target=”lightbox” image=”22444″][/photo_box]
[photo_box target=”lightbox” image=”22446″][/photo_box]

نمونه تصویر از محیط نرم‌افزاری نوشته شده توسط شرکت نوین ایلیا صنعت

 

[photo_box target=”lightbox” image=”22448″][/photo_box]
[photo_box target=”lightbox” image=”22447″][/photo_box]
[photo_box target=”lightbox” image=”22449″][/photo_box]

بازرسی جهتِ قرارگیری pen در کانولا (CANNULA)

 

سامانه‌های بینایی ماشین همچنین شرکت‌های تولیدی را قادر می‌سازد تا به بازرسی صدر در صدی و دقیق زاویه برش پن‌ها بپردازند که این امر با دقتی بالا از طریق سامانه‌های پردازش تصویری ایجاد شده توسط نوین ایلیا صنعت مقدور است.

نمونه تصاویر اخذ شده توسط نوین ایلیا صنعت از pen

 

[photo_box target=”lightbox” image=”22445″][/photo_box]
[photo_box target=”lightbox” image=”22443″][/photo_box]

شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا از سایر محصولات ما نیز دیدن فرمایید.