معرفی شرکت سنسوپارت آلمان

 

 

دید کلی از شرکت سنسوپارت:

 

سال تأسیس: 1994

حوزه فعالیت: سنسورهای اتوماسیون صنعتی

مراکز تولید: Wieden (جنوب جنگل سیاه)، Gottenheim (در نزدیکی فرایبورگ)

شرکت‌های وابسته: فرانسه، ایالات‌متحده آمریکا، انگلستان، چین

 

جزئیات:

 

شرکت سنسوپارت در سال 1994 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون به‌عنوان تأمین کننده نوآور سنسورهای فتوالکتریکی و سنسورهای بینایی در پردازش تصویر برای اتوماسیون صنعتی، به موفقیت‌های‌ چشمگیری دست پیدا کرده است. این شرکت در حال تبدیل‌شدن به رهبر بازار در بخش سنسورهای بینایی (که به‌طور مثال نقش کلیدی در کاربردهای بارکدخوانی و رباتیک دارد) است.

SensoPart بر توسعه، تولید و بازاریابی سنسورهای نوری و سنسورهای بینایی پردازش تصویر برای اتوماسیون صنعتی متمرکز است. این شرکت همچنین سنسورهای القایی و آلتراسونیک را ارائه می­دهد. محصولات سنسوپارت در کاربرد­ها و بخش­های مختلفی از خودروسازی، ماشین‌سازی، صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می­گیرند. دامنه گسترده محصولات SensoPart شامل بازرسی‌های کامل، تشخیص رنگ و کنتراست، موقعیت سنجی است که راه حل­های اتوماسیون را برای کاربردها و بخش­های مختلف ارائه می‌دهد.

 

مزیت دوربین‌های سنسوپارت:

 

  • پک بودن مجموعه دوربین (شامل لایتینگ، لنز و برنامه پردازشی در قالب یک دوربین)
  • نحوه استفاده آسان و قابلیت نصب آسان
  • کنترل کیفی صد در صد محصولات در خط تولید

SensoPart به جمله “ساخته‌شده در آلمان” افتخار می­کند. این شرکت مدعی بالاترین استحکام و طول عمر در محصولات خود است. محصولات این شرکت مطابق با استاندارد DIN ISO 9001 ارائه می­شوند. اصول سیاست‌گذاری سنسوپارت عبارت‌اند از:

 

1: کیفیت

2: رضایت مشتری

3: سود آوری

4: توانایی نوآوری

5: ایمنی

 

شعار شرکت سنسوپارت:

 

شرکت سنسوپارت خود را با آنچه امروز ممکن است؛ ارزیابی نمی‌کند. بلکه به آنچه در چشم‌انداز قابل دستیابی است؛ می‌نگرد.» برای شرکت، این شعار انگیزه‌ای از زمان تاسیس در سال ۱۹۴۴ بوده است. هدف ما همیشه پیشرو بودن و ارائه بهترین سنسور خلاقانه برای اتوماسیون صنعتی به مشتریانمان است.
به وسیله سنسورهای بینایی VISOR با قابلیت یکپارچه‌سازی آسان و سنسورهای کامپکت با قابلیت حذف پس‌زمینه ساخته آلمان، شرکت سنسوپارت به این شعار وفادار مانده است. آماده باشید؛ سنسوپارت همچنان دارای ایده‌های فراوان برای آینده است.

 

نوآوری‌ های کشور آلمان:

 

 

sensopart

 

 

زمانی که به ساختمان شرکت SENSOPART  وارد شوید، با یک شرکت نوآور روبرو خواهید شد. تولیدات ما بر پایه نظم و شفافیت بنا گردیده است. و همه ارکان شرکت در جای مناسب خود قرار دارد. در این راستا کشور آلمان همیشه به SENSOPART افتخار می‌کند.

در بخش تحقیق و توسعه، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم ایده‌ها و نوآوری‌های جدیدی را ایجاد نماییم. هدف ما تولید محصولات جدید، نوآور و بهینه است تا بتوانیم پاسخ گوی نیازهای متفاوت بازار باشیم.

 

تولید فراوان در کنار حفاظت از محیط‌ زیست:

 

توسعه پایدار شرکتی، یکی از اولویت‌های اصلی در SENSOPART است. در SENSOPART وظایف و اقدامات پیش رو، به‌ خودی‌ خود واضح است، زیرا آن‌ها پیش‌شرط موفقیت هستند. SENSOPART تولید فراوان و سازگار با محیط‌زیست را سرلوحه خود قرار داده است. تمام فرایندهای ما با حداکثر کارایی، استفاده مسئولانه از منابع و بازیافت پسماند تولید، مشخص می‌شود. از سوی دیگر، پایداری، به این معنی است که ما همه‌چیز را برای حفظ قابلیت نوآوری خود انجام می‌دهیم. به همین دلیل است که ما دو برابر میانگین برای بخش تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

 

sensopart

 

یکی از اقدامات جدی ما در این زمینه تولید برق توسط انرژی خورشیدی هست.

 

کیفیت:

 

SENSOPART به این‌که در آلمان تولید می‌شود، افتخار می‌کند. مهم‌ترین رویه کیفیتی ما، ثبات و طول عمر محصولات می‌باشد.

SENSOPART با دارا بودن موارد زیر مفتخر به کسب سطح کیفیت DIN ISO 9001 گردیده است :

  • کیفیت
  • رضایت مشتری
  • سودآوری
  • قابلیت نوآورانه
  • ایمنی
  • حفاظت از محیط‌زیست

 

sensopart

 

نوین ایلیا نماینده رسمی سنسوپارت در ایران:

 

شرکت نوین ایلیا صنعت پس از ارائه موفق محصولات باسلر آلمان در بازار به این نتیجه رسید که صنعت ایران علاوه بر دوربین‌های صنعتی با کیفیت که قابلیت برنامه‌نویسی را در رایانه ارائه می‌دهند؛ نیازمند دوربین‌های هوشمند جهت اجرای سریع و مطمئن پروژه‌ها با حداقل دانش برنامه و الگوریتم نویسی است. لذا شرکت نوین ایلیا صنعت پس از مذاکره با برند مطرح و باکیفیت سنسوپارت آلمان، با دارا بودن نمایندگی باسلر آلمان به‌راحتی هرچه‌تمام‌تر موفق شد تا نمایندگی این برند آلمانی را نیز در سال ۱۳۹۷ کسب نماید و سبد محصول خود که مرتبط با تجهیزات بینایی ماشین است را کامل‌تر نماید. شرکت سنسوپارت در تابستان سال ۱۳۹۸ مراسم بزرگی به مناسبت ۲۵ سالگی این شرکت در آلمان برگزار کرد و نوین ایلیا نیز به‌عنوان یکی از اعضا در این گردهمایی بزرگ شرکت نمود. شرکت سنسوپارت، شرکتی مدعی در حوزه سنسورهای نوری و ویژن است؛ به‌طوری‌که محصولات این شرکت در کارخانه‌های معتبر خودروسازی همچون Audi ،BMW و… مورد استفاده قرار گرفته است. در طی این چند سال نوین ایلیا توانسته است با تکیه‌بر محصولات سنسوپارت به صنعت ایران جانی دوباره بخشد و در ارتقای کیفی محصولات ایرانی نقش به سزایی داشته باشد. به امید روزی که ایران عزیز شاهد محصولاتی باکیفیت جهانی در بازار داخل و خارج باشد.