سنسورهای آلتراسونیک معمول

 

سنسورهای آلتراسونیک ممکن است؛ جایگزین مناسبی برای سنسورهای نوری، هنگامی‌که با محدودیت این نوع از سنسورها روبرو شویم؛ باشند. این مورد شامل اشیایی با سطح ناصاف یا تحت شرایط نوری دشوار، رسانه کاملاً شفاف و همچنین سطوح مایع بسیار براق و محرک می‌شود.

 

 

سنسورهای آلتراسونیک معمول

 

 

در نتیجه استفاده معمول از سنسورهای آلتراسونیک شامل بررسی حضور فویل‌های فوق شفاف و اندازه‌گیری سطح مایع درون ظرف است. مزیت اصلی سنسورهای آلتراسونیک حذف پیش‌زمینه به‌صورت مطمئن با فناوری اندازه‌گیری زمان پرواز است.

 

سنسورهای آلتراسونیک معمول

درباره سنسورهای آلتراسونیک بیشتر بدانید

 

سنسور جدید آلتراسونیک با soundpipe (UT 20S)، بدنه مکعبی و بسیار جمع‌وجورش گونه خاصی از محصول است.

 

 

سنسور در نتیجه مخروط باریک صدا، قادر به تشخیص کوچک‌ترین حفره‌های باز و ایجادشده با قطر کمتر از ۵ میلی‌متر است.

 

 

این امر برای کاربردهای مخصوصی مانند: اندازه‌گیری مواد درون میکروپلیت‌های سامانه آنالیز پزشکی یا برای اسکن بردهای مدار در صنعتی الکترونیک مفید است.

 

 

 

سنسورهای آلتراسونیک از سری UMT 30 هنرمندان چندکاربره واقعی هستند. نمایشگر سه-دیجیت تمامی تنظیمات سنسور را برای کاربران آسان می‌سازد. منو افزونه با توابع تکمیلی متعدد. برای مثال همگام‌سازی سنسورهای متعدد یا عملیات مالتی‌پلکس که تعدادی از سنسورها، اندازه‌گیری را پس دیگری انجام می‌دهند. باعث می‌شود تا UMT 30 برای بسیاری از کاربردها مناسب باشد.

برجستگی‌ها

  • تشخیص مطمئن اشیا با سطوح خاص و اشیا کاملا شفاف
  • موجود در انواع بشکه‌ای (M12/M18/M30) و یا مکعبی (32 x 20 x 12 mm)
  • تنظیم ساده از طریق teach-in، کنترل ورودی یا نمایشگر
  • دارای خروجی آنالوگ، NPN و PNP
  • بدنه پلاستیکی یا فلزی محکم (IP 67 & IP 65)
  • محدوده وسیع لوازم جانبی اتصال

سنسورهای آلتراسونیک – نگاهی اجمالی به محصول

 

سنسورهای آلتراسونیک معمول

 

ممنون که مطلب ما را در مورد سنسورهای آلتراسونیک معمول مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.