معرفی شرکت MVTEC

MVTec Software GmbH  یکی از پیشگامان تولید نرم‌افزار بین‌المللی برای ماشین بینایی است. محصولات MVTec در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های کاربردی مانند: صنعت، نیمه‌هادی، بازرسی سطح، کنترل کیفیت ، مترولوژی، تکنولوژی پزشکی و ایمنی استفاده می‌شود. به‌طور خاص، نرم‌افزار MVTec راهکارهای جدید اتوماسیون را برای صنعت فراهم می‌کند.

 

محصولات : 

 

HALCON

 

 MVTec HALCON برای نیازهای OEM ها و سیستم‌های یکپارچه‌سازی بهینه‌سازی شده است و به مهندسان اجازه می‌دهد تا راه‌حل‌های خاص خود را برای کارآیی ماشین بینایی طراحی کنند.

 

halcon

MVTec HALCON نرم‌افزار استاندارد جامع برای پردازش تصویر صنعتی با محیط توسعه یکپارچه (HDevelop) است که در سراسر جهان استفاده می‌شود. HALCON به کاهش هزینه‌ها و تسریع در دسترس بودن بازار کمک می‌کند. انعطاف‌پذیری نرم‌افزار، توسعه سریع برای تمام برنامه‌های کاربردی بینایی را فراهم می‌کند.

MERLIC

MVTec MERLIC  یک محصول نرم‌افزاری قدرتمند و همه‌جانبه است که کاربران را قادر می‌سازد بدون نیاز به برنامه‌نویسی به‌سرعت راه‌حل‌های کامل را بسازند.

 

merlic

خدمات :

علاوه بر این، MVTec  راه‌حل‌های نرم‌افزاری سفارشی برای ماشین بینایی از مشاوره، مطالعات و نمونه‌های اولیه تا محصولات یکپارچه را ایجاد می‌کند. راه‌حل‌های نرم‌افزاری می‌تواند بر روی PC استاندارد یا سخت‌افزاری پیاده‌سازی شود. به‌عنوان‌مثال، سیستم‌های مبتنی بر( ARM® ) . علاوه بر این، تیم MVTec دارای تجربه بسیار خوبی در پردازش تصاویری مختلف، ازجمله D3، مادون‌قرمز، اشعه ماوراءبنفش و اشعه ایکس است.

مأموریت :

 

کارایی نوآورانه MVTec به‌منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان، تعهد به ارائه بهترین‌ فناوری‌های نرم‌افزاری در زمینه ماشین بینایی است.  MVTec بر روی تحقیقات داخلی تمرکز می‌کند و ازاین‌رو نقش مهمی برای درک اینکه چگونه ماشین‌ها می‌توانند یاد بگیرند را دارد.

 

تجربه :

 

MVTec با استفاده از تکنیک‌های بسیار حرفه‌ای برای ماشین بینایی با بهره‌گیری از 30 سال تجربه در این تکنولوژی کار می‌کند.