نمایشگاه بین المللی ایران فارما

حضور شرکت نوین ایلیا صنعت در ششمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

نمایشگاه بین المللی ایران فارما یکی از نمایشگاه‌های شناخته شده در صنعت دارویی و صنایع وابسته است که در تقویم نمایشگاهی ثبت گردیده است. نمایشگاه ایران فارما با هدف معرفی توانمندی و پتانسیل صنعت دارویی کشور، ارائه آخرین تحولات و دستاوردهای صنعت دارو، آشنایی با بازارهای جدید و ایجاد بستر لازم جهت انتقال دانش فنی است.

مشارکت چشمگیر شرکت­های داخلی و خارجی از این نمایشگاه حاکی از تلاش دست‌اندرکاران برگزاری این رویداد در معرفی ظرفیت صنعت دارویی کشور در سطح جهان می­باشد. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه‌های بین‌المللی دارویی خاورمیانه خود را ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی نمایشگاهی نموده است.

شرکت نوین ایلیا صنعت دارای گواهی نامه و افتخارات است. این شرکت صنعتی ما مفتخر است تا در ششمین نمایشگاه بین المللی فارما به ویژه دارویی و صنایع وابسته در تهران شرکت نموده و از تمامی همراهان همیشگی خود دعوت می‌نماید تا از غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی تهران تاریخ 19 تا 21 مهرماه 1400 از ساعت 10 الی 18 واقع در مصلی تهران غرفه شماره B240 دیدن فرمایید.

 

 

📍مکان نمایشگاه بین المللی تهران سالن 38b
🗓زمان 9 تا 12 مهر ماه 1400
🕘ساعت بازدید هر روزه از ساعت 9 الی 17

 

در صورت نیاز به مشاوره و خرید محصولات باسلر و سنسوپارت و دریافت پروژه های شرکت نوین ایلیا صنعت، با ما تماس بگیرید.میتوانید در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، لینکدین، آپارات را فالو کرده و با ما همراه باشید. برای پاسخ به سوالات و پیشنهادات در نظرات زیر شرکت کنید.

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *