New_Lenses

نمونه کارهای جدید باسلر

 

لنزهای  1/2.5 و لنزهای 2/3″ باسلر

با وجود لنزهای موجود در بازار، انتخاب لنز مقرون به صرفه بیشتر می شود. به طور سنتی، تصمیم گیری بر مبنای تجارت بین بهترین کیفیت ممکن و یک نسبت قیمت به عملکرد وجود دارد ، اما یک عامل ثالث از اهمیت بالایی برخوردار است و ان هم قابلیت اطمینان دادن عرضه کننده است

با استفاده از لنزهای باسلر، شما می توانید از نسبت قیمت به عملکرد فوق العاده ای بهره مند شوید و بهینه سازی هزینه سیستم بینایی خود را افزایش دهید . Basler به عنوان یک شریک قابل اعتماد، همه اجزای مورد نیاز برای درخواست خود را از یک منبع دریافت می کنید. این تضمین می کند و تمام اجزای سازنده کاملا با یکدیگر هماهنگ باشند.


لنزهای Basler در یک نگاه


لنزهای باسلر 1/2.5

 
ایده آل برای سنسورهای کوچکتر از 1/2 “، لنز اصلی Basel Original از لنزهای با عملکرد بالا است. به خصوص برای دوربین های Basler طراحی شده، این لنز ها وضوح فوق العاده بالا ارائه می دهند و تصویر تیز را از مرکز قاب تا گوشه ها تسهیل می کنند.
 

نکات برجسته

رزولوشن فوق العاده با وضوح 5 مگاپیکسل برای کوچک کردن جزئیات در تصویر شما
نقطه نارنجی در محدوده عنبیه دیافراگم مطلوب را نشان می دهد تا به آسانی به شدت تصویر برسد
فضای صرفه جویی در اندازه
طراحی شده در همکاری با Fujinon
باسلر وعده کیفیت اصلی
لنزهای باسلر 1/25 “علاوه بر مناسب بودن برای دوربین های باسلر، برای دوربین های دندانه دار و پالس با سنسور کوچکتر از 1/2” و با وضوح بالا هم مناسب است.

 
لنزهای باسلر 2/3 “
 
 

سری لنز استاندارد Basler برای اندازه های سنسور تا 2/3 “برای سنسورهای بزرگتر و رزولوشن معمولی تا 2 مگاپیکسلی طراحی شده است. بنابراین، آنها مخصوصا برای کاربردهای مناسب هستند که رزولوشن پایین آنها کافی است. علاوه بر این، با قیمت عالی خود و عملکرد، آنها یک سیستم بینایی مقرون به صرفه را فعال می کنند.

 


نکات برجسته

رزولوشن مناسب برای برنامه های کاربردی چشم انداز حساس به هزینه
طراحی بهینه شده بر روی مهم ترین ویژگی های برای استفاده سریع و آسان متمرکز شده است
تولید شده توسط یک تولید کننده واجد شرایط، مورد اعتماد لنز
لنزهای باسلر 2/3 “مناسب برای دوربین های باسلر، دوربین های دزد و پالس با سنسورهای بزرگتر از 1/2” تا 2/3 “و رزولوشن استاندارد تا 2 مگاپیکسل است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد لنزهای باسلر 1/2.5 کلیک کنید

 

ویزیت پایگاه داده لوازم جانبی باسلر برای مرور بر لنزهای

لنز باسلر خود را پیدا کنید

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *