نمایشگاه اینوتکس 2021

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس (INOTEX)، یکی از نمایشگاه‌های بزرگ فناوری است که هرساله با هدف معرفی فناوری‌های به روزبه صنایع بزرگ و متوسط و همچنین اتصال محصولات نوآورانه به مشتریان آن‌ها برگزار می‌شود. این نمایشگاه از سال 90 با همت پارک علم و فناوری پردیس برگزار شده و میزبان بسیاری از شرکت‌ها با اکوسیستم نوآوری و فناوری است.

هدف از نمایشگاه اینوتکس چیست

برگزارکنندگان اصلی این رویداد هرساله بین ماه‌های اردیبهشت و خرداد این نمایشگاه بین‌المللی را با اهداف اصلی زیر میزبانی می‌کنند:

  • سرمایه‌گذاری – ایجاد ارتباط بین سرمایه‌گذاران داخلی و بین‌المللی با شرکت‌ها و استارتاپ‌های مستعد
  • مشارکت و همکاری – فضایی دوستانه برای پیداکردن فرصت‌های همکاری و مشارکت بین شرکت‌های فناور و استارتاپ‌های داخلی و بین‌المللی
  • گفتگو و شبکه‌سازی – ایجاد شبکه‌ای حرفه‌ای بین فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری

اینوتکس 2021

نمایشگاه اینوتکس هرساله میزبان رویدادهای جدید و بخش‌های جدید است. یکی از بخش‌های پرطرف‌دار این نمایشگاه، “میزبان” است. این بخش 4 سال است که توسط مؤسسه فرصت‌‌آفرین برگزار می‌شود. استیج یا میزبان هرسال میزبان صاحب‌نظران و فعالان کارآفرینی کشور است که طی مدت برگزاری نمایشگاه به سخنرانی پرداخته و تجربیات خود را به اشتراک می‌گذارند.

امسال نمایشگاه با حمایت پست‌بانک انجام شده و دستخوش تغییرات زیاده گشته است. هدف نمایشگاه به سمت آشنایی تمامی اقشار جامعه با فناوری و نوآوری رفته و مهمانان و برنامه‌های متفاوتی را در خود جای داده است. نمایشگاه اینوتکس از 28 الی 31 اردیبهشت‌ماه در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت حضور، قادر هستند از طریق وب‌سایت نمایشگاه به آدرس www.inotex.com اقدام نموده و ثبت‌نام کنند.

شایان‌ذکر است که به علت همه‌گیری ویروس کرونا و به‌منظور حفظ فاصله اجتماعی، این رویداد امسال در فضای باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

نوین ایلیا صنعت در اینوتکس 2021

شرکت نوین ایلیا صنعت نماینده رسمی دوربین‌های صنعتی باسلر آلمان، دوربین‌ها و سنسورهای صنعتی سنسوپارت و مجری پروژه‌های بینایی ماشین، نیز یکی از شرکت‌کنندگان این رویداد بین‌المللی است. ما را شما را به بازدید از غرفه این شرکت در دهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فن آوری inotex دعوت می‌کنیم. منتظر حضور شما هستیم.

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *