حضور شرکت نوین ایلیا صنعت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تهران


تــــاریــــخ: 18 بهمن 1400 الی 21 بهمن 1400

 ســاعت برگزاری: 08:00 الی 15:00

 مــــکـــــان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، سالن شماره 38b غرفه شماره ۶۰۲


پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه تخصصی لاستیک، پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته در تهران با حضور شرکتهای داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با همکاری مشترک روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا. ایران، نشریه اقتصاد و نمایشگاه و برگزارکنندگان نمایشگاه برگزار خواهد شد

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست از ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات برگزار می‌شود.

به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به‌دنبال فراهم کردن زمینه‌ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.

این نمایشگاه از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به‌شمار می‌رود و در میان نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

نگاه آماری به ۱۴ دوره گذشته برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست نشان می‌دهد این نمایشگاه با همه مشکلات و مسائل پیش رو نظیر تحریم و به‌ویژه شیوع جهانی ویروس کووید-۱۹ توانسته است روند رو به رشدی را طی کند.

بدین‌وسیله از حضرت‌عالی دعوت می‌شود از غرفه شرکت نوین ایلیا صنعت در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست،در تاریخ 19تا 21 بهمن ماه 1400 از ساعت 8 الی 15 واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران سالن  دیدن فرمایید.

در صورت نیاز به مشاوره و خرید محصولات باسلر و سنسوپارت و دریافت پروژه های شرکت نوین ایلیا صنعت، با ما تماس بگیرید. میتوانید در شبکه های اجتماعی شامل اینستاگرام، لینکدین، آپارات را فالو کرده و با ما همراه باشید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.