کاربردهای بینایی ماشین درصنایع دارویی و پزشکی

 

در این مطلب از وب سایت نوین ایلیا صنعت ، ما قصد داریم شما را با کاربردهای بینایی ماشین درصنایع دارویی و پزشکی آشنا کنیم ، پس لطفا با ما همراه باشید.

med-indust

بازرسی سطح مایع

به کمک بینایی‌ماشین می‌توان سطح مایع درون بطری را با سرعت و هماهنگ با نازل پرکن مدیریت کرد تا دقیقاً همان سطح مشخص‌شده پر شود در این صورت می‌توان در هزینه‌های پر کردن بیش از اندازه و یا خالی بودن بطری صرفه‌جویی نمود. با کمک سیستم‌های هوشمند و طراحی‌های مکانیک مناسب که ما ارائه می‌کنیم، شرکت‌های داروسازی می‌توانند به مکانیزاسیون سیستم‌های خود اقدام نمایند.

بازرسی سطح مایع

بازرسی درب بطری

به کمک بینایی ماشین می‌توان وجود و یا عدم وجود درب بطری‌ها را بازرسی و کنترل کرد تا درب بطری‌ها بصورت صحیح جاگذاری شده باشند . تمام طراحی‌ها و اجرای پروژه‌های فوق از قبیل طراحی مکانیک و کنترل‌کیفی محصول توسط بینایی ماشین را از ما بخواهید.

بازرسی درب بطری

بازرسی مهر و موم درپوش

با بازرسی مهر و موم درپوش بطری می‌توان مطمئن شد که محصول قبل از خروج از کارخانه، به صورت صحیح مهر و موم شده است و این امر، عاری بودن از هر گونه آلودگی محصول را تضمین می‌کند.

بازرسی مهر و موم درپوش

بازرسی لیبل (برچسب)

تشخیص متغیرهای مختلف روی لیبل شامل مواردی مانند: وزن، هزینه، اجزاء و شماره سریال تولید که می‌تواند بعدا توسط دستگاه‌های بارکدخوان خوانده شود. اهمیت خوانا بودن این لیبل‌ها از آن جهت است که به کمک این لیبل‌ها می‌توان سری تولید محصول را در بازار رهگیری کرد.

بازرسی لیبل

بسته‌بندی محصول

این بازرسی اجازه می‌دهد که بسته‌بندی محصول در داخل جعبه بازرسی و تایید شود. مواردی از قبیل تعداد محصولات داخل جعبه، نوع آن‌ها و یا موارد خسارت دیده را می‌توان شناسایی کرد. در نهایت با طراحی یک تجهیز سه محور شما به راحتی می‌توانید محصولات خود را بسته‌بندی کنید.

بسته بندی محصول

ممنون که مطلب ما را در مورد کاربردهای بینایی ماشین درصنایع دارویی و پزشکی مشاهده نمودید،شما همچنین می توانید مطالب ما را در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا سایر مطالب ما را نیز پیگیری کنید.