کارت‌های رایانه باسلر

Basler PC cards

 

کارت‌های رایانه باسلر

 

کارت‌های PC برای بهره‌برداری پایدار با رابط‌های مختلف:

سامانه‌های پردازش تصویر در طیف گسترده‌ای از پروژه‌ها استفاده می‌شوند. بسته به برنامه کاربردی، فن‌آوری‌های مختلف رابط ممکن است؛ مناسب باشند. افزایش مداوم حجم داده‌ها در پردازش تصویر، منجر به چالش‌های جدیدی می‌شود.

با داشتن کارت‌های رایانه Basler، می‌توانید از ضبط ایمن و مطمئن تصویر برای رابط مطلوب خود اطمینان حاصل کنید. همچنین در وقت صرفه‌جویی می‌شود؛ زیرا دیگر نیازی به نگرانی در مورد به‌روزرسانی‌های معیوب درایورها یا سیستم‌عامل برای رابط‌های داخلی مانند USB 3  نیست. اگر کنترلر رایانه قبلاً توسط سایر وسایل جانبی اشغال‌شده باشد؛ منجر به ازدحام در سری داده‌شده در نتیجه خطای داده یا از بین رفتن تصویر اتفاق می‌افتد.

علاوه بر این، کارت‌های PC باسلر با شرایط عملیاتی و به‌روزرسانی سیستم‌عامل در طول چرخه محصول، مورد آزمایش قرار می‌گیرند. این تجهیزات نیز در بازار، طولانی‌تر از چیپست‌های معمول رایانه‌های شخصی در بازار موجود خواهند بود.

کارت‌های طراحی‌شده برای دوربین‌هایی با رابط GigE ، USB 3  و CoaXPress در دسترس است.

 

نکاتی درباره انتخاب کارت‌های PC سازگار:

1. اگر کنترلر میزبان رایانه شخصی در حال حاضر توسط تجهیز جانبی اشغال‌شده باشد؛ برای جلوگیری از نقص عملکرد، کارت‌های اختصاصی PC توصیه می‌شود.

2. از درایورهای آزمایش‌شده و تأییدشده سازنده استفاده کنید.

3. چیپست‌های اختصاصی روی کارت‌های PC می‌توانند در توان محاسباتی صرفه‌جویی کنند.

4. برخی از کارت‌های رایانه‌ای می‌توانند برق دوربین را مستقیماً تأمین کنند. این امر منجر به حذف کابل‌های اضافی و احتمالاً آداپتورهای برق می‌شود.

کارت‌های رایانه باسلر

لینک منبع

دوربین‌های باسلر