کامپیوترهای صنعتی Neousys

در این مطلب قصد داریم شما را با کامپیوترهای صنعتی نئوسیز آشنا کنیم، شما برای خرید کامپیوترهای صنعتی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

محدوده دمایی گسترده و طراحی حرارتی مؤثر

سیستم‌های Neousys  مجهز به طراحی انحصاری و پد حرارتی مناسب هستند که به‌طور مؤثر گرمای CPU و دیگر اجزای سیستم را دفع می‌کنند. انتقال مؤثر حرارت به سامانه‌های Neousys این امکان را می‌دهد که تحت  بار کامل CPU با شرایط خاص (بیشترین محدوده دمایی از -40  درجه تا +70 درجه سانتی‌گراد)  و بیشترین توان پردازشی عمل کنند.

فناوری داخل سیستم

جعبه کامپیوتری بدون فن Neousys از هیت سینک طراحی‌شده منحصربه‌فرد استفاده می‌کند. CPU با مواد رسانا حرارتی در کنار هیت سینک قرار دارد. درحالی‌که بیشتر جعبه‌های  Neousys بدون فن هستند؛ برخی از مدل‌ها ممکن است از فن هوشمند انتخابی درون شاسی، برای زمانی که چندین کارت درون آن نصب می‌شود؛ به منظور ایجاد دمای بهینه استفاده کنند.

کامپیوترهای صنعتی Neousys 

طراحی توسعه ماژولار

طراحی توسعه‌ای ماژولار، روشی نوین و مبتکرانه برای قرار دادن کارت است. این طراحی باعث می‌شود؛ نصب و جایگزینی رویه‌ها آسان شود. این ویژگی به همراه خنک‌کننده پسیو با اطمینان و سکوت در هنگام کار، در دسترس است.

کامپیوترهای صنعتی Neousys 

طراحی حرارتی ثبت‌شده

طراحی حرارتی ثبت اختراع‌شده برای کارت‌های گرافیکی به سیستم اجازه می‌دهد تا در محدوده دمایی وسیعی از 40- درجه سانتی‌گراد تا 70 درجه سانتی‌گراد کار کند. این امر باعث می‌شود؛ طراحی مکانیکی Neousys شرایط دمای وسیعی را نیز در دنیای واقعی تحمل کند.

کامپیوترهای صنعتی Neousys 

جریان هوا تنظیم‌شده برای کارت‌های الحاقی (فن اختیاری هوشمند)

جعبه کامپیوتری بدون فن  Neousys جریان هوا برای کارت‌های اضافی را با استفاده از دیافراگم بهینه‌شده ورودی هوا و یک فن با موقعیت حساب‌شده (اختیاری) تنظیم می‌کند.  IPC 19 اینچ سنتی دارای جریان هوای ناکافی به دلیل تلاطم ناشی از چندین فن (شاسی / CPU / PSU) و کابل‌ها و … بود.

کامپیوترهای صنعتی Neousys 

درباره Neousys Technology

Neousys Technology در سال 2010 تأسیس شد؛ این شرکت پلتفرم‌ها و ماژول‌های امبدد را طراحی و تولید می‌کند. با تخصص طراحی پردازشگرهای امبدد تا دریافت و پردازش داده، هدف ما نوآوری و ادغام مجموعه ویژگی‌ها در محصولات، برای بازارهای مختلف با معماری ساده و درعین‌حال قوی است.

Neousys Technology پلتفرم‌های کاربردی را در دسته‌های زیر ارائه می‌کند.

  • دامنه وسیع دما و رایانه بدون فن امبدد
  • پلتفرم‌های بینایی ماشین با چندین پورت GigE/ PoE
  • کامپیوتر بدون فن برای استفاده درون خودرو
  • کنترلر بدون فن فوق‌العاده کامپکت
  • سامانه‌های کامپیوتری نظارتی و تجزیه‌وتحلیل ویدیویی

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت Neousys از این لینک کمک بگیرید، همچنین برای خرید کامپیوترهای صنعتی و همینطور مشاوره در این خصوص تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

لینک منبع