استاندارد CoaXPress 2.0 به همراه سنسور CMOS

کشف کهکشانی جدید باسلر ، استاندارد CoaXPress 2.0 را با پهنای باند کهکشانی به سنسورهای CMOS متصل نموده تا پیچیدگی سیستم‌های بینایی را کاهش دهد و  نسبت قیمت به کارایی مناسبی ارائه دهد.  سرعت‌بالا، وضوح‌بالا و کابل‌کشی آسان ویژگی‌های کلیدی یکپارچه‌سازی استاندارد جدید و فناوری به‌روز سنسور CMOS است.

پهنای باند بالای کهکشانی به همراه CoaXPress 2.0

ویژگی کلیدی CoaXPress 1.1  –رابط پیشتاز با سرعت‌بالا- پهنای باند بالا، پاسخ‌گویی به لحظه، تریگر بسیار دقیق و کابل‌کشی به‌صرفه است.

استاندارد جدید CoaXPress 2.0 (CXP-12) بیشینه پهنای باند را برای یک اتصال تا 12.5Gbit/s افزایش می‌دهد. این امر استفاده از وضوح تصویر بالاتر و نرخ بالای تصویر را ممکن می‌سازد. در مقایسه با استاندارد CoaXPress 1.1، کاربر تنها به نصف کابل‌ها برای انتقال همان حجم داده نیازمند است. زمانی که این امر با تریگر و پاور در بستر CXP (PoCXP) ترکیب شود؛ کابل‌کشی بیشتر در کنار کابل‌های CoaXPress نیاز نیست.

کاهش چشم‌گیر هزینه در انتقال مگاپیکسل به‌وسیله ارتقا به رابط جدید CXP-12 امکان‌پذیر است.

جهان جدید سنسور CMOS

در سال‌های اخیر فناوری سنسور CMOS به‌طور چشمگیری ارتقا یافته است.

سرعت و وضوح‌بالا، مصرف کم انرژی و آخرین مورد: بهبود مشخصه نویز، اثر کوانتوم و رنگ، برای سنسورهای CMOS موقعیت جدیدی در بازار فراهم نموده است. این امر سبب شده است تا کاربردهایی که تنها برای سنسورهای CCD در نظر گرفته‌شده بود؛ محیای سنسورهای CMOS شوند.

بهبودهای ایجادشده در فناوری CMOS و نسبت عالی قیمت به کارایی سبب شده است تا این سنسورها به‌صورت فزاینده‌ای برای کاربردهای بینایی ماشین جذاب شوند. به‌ویژه نرخ بالای فریم که بدون هیچ مصالحه‌ای در کیفیت تصاویر، باعث ایجاد اشتیاق در بین مشتریان شده است

فناوری فریم گربر با کنترل ۵ ستاره

باسلر بر چالش سیستم‌های پیچیده تصویربرداری برای مثال فناوری فریم گربرها واقف است. باسلر این موضوع را در نظر گرفته تا هنگام اتصال این فناوری‌ها با استاندارد جدید CoaXPress 2.0 و فناوری به‌روز سنسور CMOS، مشتریان به بُعد جدیدی متصل شوند. در آینده، شما هر دو مورد –دوربین و فریم گربر– را با تضمین یکپارچه‌سازی آسان از باسلر دریافت خواهید کرد تا تعامل آسوده با اجزا بینایی برای شما تضمین شود

نسبت عالی قیمت به کارایی

اتصال جدیدترین استانداردها به راه‌کارهای بروز سخت‌افزاری، هزینه کلی سیستم را به‌صورت چشم‌گیری کاهش می‌دهد. این امر باعث ایجاد نسبت عالی قیمت به کارایی می‌شود.

با مهاجرت به سنسورهای به‌صرفه CMOS با کارایی بهبودیافته، مشتریان قادر خواهند بود تصاویری باکیفیتِ خارج از این جهان را با قیمت زمینی تجربه کنند.

استاندارد جدید CoaXPress 2.0 همچنین با ویژگی صرفه‌جویی در هزینه ارائه می‌شود. این مورد شامل: انتقال داده با یک کابل، کنترل دوربین، تریگر و تغذیه است. این امر باعث کاهش هزینه اجزا و پیچیدگی سیستم‌های بینایی می‌گردد. در نتیجه: هزینه برای مگابیت بر ثانیه و یا مگاپیکسل بر ثانیه به‌صورت چشم‌گیری کاهش می‌یابد. لذا این امر هنگام طراحی سیستم جدید بینایی قابل‌توجه است.

با تشکر از مطالعه شما،شما همچنین می توانید مطالب ما در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام،اپارات و لینکدین مطالعه کنید،لطفا از سایر مطالب  ما نیز دیدن فرماید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *