کیت پردازش امبدد

برای شروع Embedded World 2021 DIGITAL، ما در حال ارائه یک کیت پردازش امبدد هستیم. کیت توسعه دارای رابط‌های مختلفی برای پردازش تصویر در سیستم ماشین بینایی است و بنابراین امکان اتصال انواع مختلف دوربین را فراهم می‌کند. این کیت‌های توسعه از رویکرد انعطاف پذیر SoM و برد حامل مبتنی بر i.MX 8M Plus SoC NXP بهره‌مند است.

این کیت های Embedded Vision شامل نرم افزار پایلون، درایورهایی را برای همه انواع اینترفیس‌های دوربین، رابط‌های برنامه نویسی ساده و یک مجموعه ابزار برای نصب دوربین می‌شود. برای کاربردهای ویژن، BCON برای MIPI، GigE و USB3.0 به عنوان اینترفیس در دسترس هستند.

 

مشتریان می‌توانند انواع دوربین‌ها دارای طیف گسترده‌ای از سنسورها و مشخصات عملکرد را از مجموعه گسترده باسلر پیکربندی کنند. طراحی انعطاف پذیر، که در حال حاضر به دنبال استفاده صنعتی است، می‌تواند با کمترین هزینه برای هر پروژه ویژن سازگار شود.

نواحی کاربردی کیت پردازش امبدد، بسیار متنوع است و در هر کجا که حساسیت قیمت و بازار وجود داشته باشد، استفاده می‌شود. بنابراین می‌توان از آن در اتوماسیون کارخانه، تدارکات و خرده فروشی گرفته تا برنامه‌های کاربردی در رباتیک، شهر هوشمند و کشاورزی هوشمند استفاده کرد.

نکات برجسته محصول:

  • برای استفاده انعطاف پذیر و بر اساس نیاز در محیط‌های صنعتی، طراحی شده است.
  • طراحی جمع و جور، مناسب برای قفسه‌های استاندارد تجاری موجود.
  • NXP i.MX 8M Plus با واحد پردازش شبکه عصبی قدرتمند(NPU) و پردازشگر سیگنال تصویر (ISP) برای قابلیت‌های گسترده یادگیری ماشین
  • دارای اینترفیس‌های بهینه: BCON برای MIPI، GigE و 0
  • اینترفیس‌های استاندارد: HDMI, GPIOs, SPIs/I2Cs, LVDS, UART, CAN, USB2.0, WIFI, Bluetooth
  • آماده به شروع نرم افزار: پایلون، درایور دوربین، نمونه کد

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشخصات دوربین دارت داشته باشید، به مقاله آن در همین وب سایت مراجعه نمایید.

نویسنده: مهندس محمد طالبی

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *