دوربین های  Basler MED ace

 

در این مطلب ما قصد داریم شما را با دوربین های Basler MED ace شرکت باسلر اشنا کنیم،لطفا با ما همراه باشید.

 

دوربین های Basler MED ace

 

دوربین‌های سری Basler MED ace از اولین خط تولید باسلر هستند که به‌صورت ویژه‌ای برای پروژه‌های پزشکی، فناوری پزشکی و زیست‌شناسی طراحی‌شده‌اند. تمامی مدل‌ها به بهترین فناوری CMOS و مجموعه ویژگی‌های Basler MED تجهیز شده‌اند. این موارد با سخت‌افزار قدرتمند، توابع نرم‌افزاری و میان‌افزاری ترکیب‌شده‌اند. باسلر به‌منظور مرتفع سازی نیاز به کیفیت بالا در بازار علوم زیستی و پزشکی، همچنین نشان مدیریت کیفیت را نیز اخذ نموده است. باسلر دوربین‌های سری MED ace را طبق استاندارد ISO 13485:2016 تولید، توزیع و خدمت‌دهی می‌نماید.

باسلر MED ace در یک نگاه

  • آخرین سنسورهای CMOS از سری Sony’s Pregius و ON Semiconductor’s PYTHON
  • ایده‌آل برای فناوری پزشکی، دارویی و علوم زیست‌شناسی مانند میکروسکوپی، اتوماسیون آزمایشگاه پزشکی، چشم‌پزشکی
  • حداکثر 164 فریم در ثانیه و وضوح تصویر 20 مگاپیکسل
  • بیشینه اندازه پیکسل 5.86 میکرومتر و بیشینه اندازه سنسور تا 1.1 اینچ
  • دارک نویز پایین (تا 2e-)
  • رابط GigE و USB 3.0

مجموعه ویژگی‌های Basler MED برای علوم پزشکی و زیست‌شناسی

سری MED ace شامل مجموعه ویژگی‌های Basler MED است. این ویژگی‌ها با چشمگیرترین ویژگی‌های کیفی دوربین‌های باسلر ترکیب‌شده‌اند و با ویژگی‌های سخت‌افزاری، سیستم‌عامل و نرم‌افزار مخصوص متمایز می‌شوند. برای نیازهایی مانند سازگاری آسان، تصویر درخشان، رنگ کامل، تصویربرداری با نور کم، سرعت‌بالا و برتری صنعتی، می‌توانید از این دوربین‌ها که به‌طور خاص برای بازار علوم پزشکی و زیستی ساخته‌شده‌اند؛ استفاده کنید.

از اینکه مطلب ما را در مورد دوربین های Basler MED ace مطالعه فرمودید از شما ممنون هستیم،شما همچنین می توانید از سایر محصول دوربین های باسلر نیز دیدن کنید،همچنین جهت مطالعه این مقاله در سایت اصلی باسلر از این لینک استفاده کنید،لطفا ما را در شبکه های اجتماعی نیز دنبال کنید.