امروزه دستگاه‌های سورتینگ در صنایع مختلف ازجمله صنعت خودرو،صنایع دارویی،تجهیزات پزشکی،صنایع غذایی، پلیمری و .
کاربردهای فروانی دارند.

دستگاه‌های سورتینگ در قدیم از روش‌های مکانیکی و وزنی جهت سورت و جداسازی قطعات ستفاده می کردند که با توجه به خطاهای این نوع دستگاه‌ها امروز از دستگاه‌ها سورتینگ با تکنولوژی بینایی ماشین و پردازش تصویر که با استفاده د از دوربین‌ صنعتی و برنامه‌نویسی های تخصصی‌ای صورت می‌گیرد استفاده می‌شود.
دستگاه های سورتینگ با فناوری بینایی ماشین قابلیت سورت قطعات بر اساس ابعاد،کیفیت،ضایعات،رنگ ،شکل و … را دارا است و به‌صورت 360 با دقت و سرعت‌بالا قطعات را سورت می کند با استفاده از این دستگاه‌ها خطای انسانی حذف می شود و با سرعت بخشیدن در جداسازی قطعات باعث صرفه‌جویی در هزینه و انرژی می‌شود یکی از دستگاه ساخته شود توسط شرکت نوین ایلیا صنعت دستگاه سورتینک دندان مصنوعی است که در ادامه معرفی می گردد شایان‌ذکر است این دستگاه به سفارش شرکت بتا دنت ساخته‌شده است .
دستگاه سورتینگ دندان مصنوعی، به روزترین فن آوری های دنیا را در خود جا داده که با یاری حق تعالی و به همت متخصصین اتوماسیون در قالب یک تیم حرفه ای به وجود آمده است .
دندان های مصنوعی به سری ها و انواع مختلف در سایز ها و رنگ های گوناگون تقسیم می شود که پس از تولید نیاز به بازرسی و جداسازی دارند تا نهایتا مرتب و بسته بندی شوند.
در این پروژه، یک دست دندان که شامل 28 عدد میباشد، به 8 دسته تقسیم میشود.که بر حسب دسته بندی که از قبل با الگوریتم های هوش مصنوعی برای کامپیوتر تعریف شده در 8 پالت جداسازی می شود.
در این دستگاه دندان ها از ورودی وارد یک سیستم ویبره شده و بر روی کانوایر دستگاه قرار خواهد گرفت. تصویر دندان ها توسط دوربین صنعتی گرفته شده و به کامپیوتر داده خواهد شد تا پردازش بر روی تصاویر انجام شود. بر اساس تصمیمات کامپیوتر دندان ها از یکدیگر تفکیک و هر کدام در ظرف مخصوص خود قرار خواهد گرفت.
طراحی این دستگاه ابعاد مناسبی دارد و برای جداسازی دندان ها انتخاب مناسبی محسوب می شود. ماشین بینایی یک ابزار ممتاز برای جداسازی بوده که از المان های متنوعی شامل ابزارهای الکترونیکی و مکانیکی تشکیل شده است.
همچنین این دستگاه قابلیت تشخیص رنگ دندان ها و جداسازی آن ها را بر این اساس دارد.

نوین ایلیا ارائه دهنده قطعات پردازش تصویر و سنسوپارت، تجهیزات صنعتی، دوربین پلاک خوان، تشخیص رنگ و ….و آماده همکاری و فروش می باشد. همچنین اگر شما در زمینه اجرای پروژه های خصوصی بینایی ماشین و پردازش تصویر نیاز به مشاوره و یا ساخت دستگاه داشتید با ما تماس بگیرید. نوین ایلیا همراه با تیم حرفه‌ای و دانش بنیان قادر به احرای تمامی پروژه های شما در زمینه بینایی ماشین و پردازش تصویر است.

یم ما مفتخر است اعلام دارد که در جدیدترین فعالیت های خود، طراحی و ساخت دستگاه سورتینگ دندان را از صفر تا صد به صورت سفارشی انجام داده است.

اگر شما نیاز به دستگاه های سورتینگ در صنعت خود دارید می توانید از تیم پشتیبانی ما مشاوره دریافت کنید.

ویژگیهای دستگاه سورتینگ دندان مصنوعی


  • جداسازی با سرعت 2 قطعه در ثانیه  
  • شمارش کل تولید دندان 
  • به دست آوردن آمار جداگانه هر کدام از سری دندان ها 
  • کاهش خطا در جداسازی ها  نسبت به نیروی انسانی

توضیحات

مقدار

مشخصه فنی

ردیف

 

2700mm

طول دستگاه

1

 

1707mm

ارتفاع دستگاه

2

 

700mm

عرض دستگاه

3

بسته به متریال مورد استفاده متغییر است

500kg

وزن دستگاه

4

 

97%

دقت ویژنی دستگاه

5

 

به روش یادگیری(training)

نوع الگوریتم

6

 

قابل اضافه کردن

تعداد محصولات قابل بررسی در دستگاه

7

 

2 قطعه در ثانیه

سرعت دستگاه

8

 

سورتینگ

نوع دستگاه

9

 

یک ایستگاه

تعداد ایستگاه بازرسی

10

 

9 پالت

تعداد پالت خروجی

11

 

تک فاز

برق دستگاه

12

 

المینیوم آهن استیل

جنس بدنه

13

 

دارد

قابلیت جا به جایی

14