لنزهای شرکت Azure

 

[before_after image_before=”17545″ image_after=”17562″]

در این مطلب ما در ابتدا شما را با شرکت AZURE  آشنا می‌ کنیم و سپس در مورد لنزهای این شرکت به شما اطلاعاتی را خواهیم داد ، شایان ذکر هست که شرکت نوین ایلیا صنعت نماینده شرکت AZURE در ایران می باشد.

شرکت AZURE Photonics در سال ۲۰۰۰ تأسیس گردیده است. این شرکت، یکی از شرکت‌های پیشرو و دارای گواهی ISO 9001:2008 در زمینه تولید و طراحی حرفه‌ای است. دفتر مرکزی این شرکت در چین شهر Fuzhou واقع شده است.

شرکت Azure، صاحب کارگاه‌های مدرن و پیشرفته است. در حال حاضر، این شرکت دارای ۳۰۰ نیروی کاری است که حدود یک‌سوم از این جمعیت به‌صورت حرفه‌ای، مشغول تحقیق و توسعه هستند. شرکت Azure  مجهز به ماشین‌های پیشرفته‌ای است که به‌صورت بومی تولیدشده و یا واردات آن‌ها از کشورهای دیگر صورت گرفته است. تعدادی از این دستگاه‌ها عبارت‌اند از:

Centering machines, ZYGO GPI-XP Intermitted, PekinElmer Lambda 950 Spectrophotometers, laser tubes, Projector systems

شرکت Azure توانایی اغنا کامل نیازهای شما را دارد.

محصولات Azure شامل: لنزها، لیزرها، اجزا اپتیکی و قطعات اپتو-مکانیکی هستند که به‌صورت گسترده‌ای در کاربردهای صنعتی، پزشکی، مخابرات، نظامی، ساخت، بازرسی محیطی، زیست‌شناسی، امنیت عمومی، بیوتکنولوژی، هوافضا و تعداد بی‌شماری از صنایع پیشرفته دیگر مورد استفاده قرار گرفته است.

شرکت Azure همیشه آماده برقراری رابطه دوستانه و پایدار تجاری با تمامی مشتریان خود است. شرکت Azure خود را موظف می‌داند تا بهترین کیفیت محصول و خدمات عالی ارائه نماید! شرکت Azure به شما این قول را داده است که بهترین شریک و دوست شما برای رسیدن به هدفتان باشد!

اگر قیمت، فاکتور مهمی در پروژه شما محسوب می‌شود؛ به یاد داشته باشید که شرکت Azure با ارائه محصولات متنوع و گسترده با کیفیت قابل‌قبول، می‌تواند نیاز شما را در حوزه‌های مختلف تصویربرداری مانند: صنعت، پزشکی، ترافیک و ترابری، مانیتورینگ و … رفع نماید. نوین ایلیا صنعت مفتخر است تا به‌عنوان نماینده انحصاری و شریک شرکت‌های اروپایی با شرکت چینی Azure همکاری نموده تا با ترکیب محصولات قدرتمند و مناسب نیازهای شما را برطرف سازد.

 

مشاهده نمایندگی‌های شرکت Azure در سراسر جهان (نوین ایلیا صنعت نماینده رسمی شرکت در ایران)

 

معرفی شرکت Azure

جهت آشنایی بیشتر با لنزهای شرکت Azure لطفا از این لینک کمک بگیرید،همینطور از اینجا می‌توانید با لنزهای سایر شرکتها آشنا شوید،اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید،فقط کافیکه با ما تماس بگیرید.