برای مدت‌های طولانی انسان‌ها برای شمارش محصولات، از حافظه خود به عنوان شمارشگر استفاده می‌نموده و تعداد محصولات را در ذهن و سپس روی کاغذ ثبت و ضبط می‌کردند. این فرآیند بسیار وقت گیر بوده و حتی سبب بروز اشتباهات فراوانی در شمارش می‌شد تا زمانی که انواع دستگاه شمارشگر پا به عرصه نهادند.
دستگاه شمارشگر (counter) دستگاهی است که فرآیند شمارش و کنترل تعداد محصول و موارد مختلف را در خط تولید به سرعت و با دقت بسیار زیادی انجام می‌دهد. این دستگاه به گونه‌ای است که می‌تواند تعداد اشیا یا تعداد عملیات ها را شمارش کند.

طبقه بندی دستگاه‌ شمارشگر


فرآیند شمارش توسط دستگاه‌ شمارشگر (شمارنده) از این لحاظ که خروجی تولید کنند یا خیر، به دو دسته (Preset counters) و (Total counters) طبقه بندی می‌شوند.

دستگاه‌ شمارشگر از پیش تنظیم شده

Preset counter یا دستگاه‌ شمارشگر از پیش تنظیم شده به این شکل است که شما یک عدد را از پیش، به عنوان عدد نهایی به دستگاه وارد نموده و دستگاه پس از شروع عملیات و رسیدن به آن عدد، راه خروجی خود را فعال می‌نماید.

دستگاه شمارنده از پیش تنظیم شده، تا زمان رسیدن به عدد نهایی وارد شده، از مقدار فعلی به مقدار از پیش تعیین شده شمارش می‌کند و سپس سیگنال خروجی را برای مدیریت دستگاه خروجی فعال می‌سازد. معنی کلمه (تنظیم شده) این است که شما می‌توانید مقادیر مورد نظر خود را تنظیم نمایید.

شمارنده کل

دومین نوع دستگاه شمارشگر، Total counters یا شمارنده کل است که عملکرد این نوع دستگاه به این گونه است که شما هیچ عددی را وارد دستگاه شمارشگر نمی‌کنید و دستگاه تنها عملیات شمارش را انجام می‌دهد و خروجی ندارد.

این نوع شمارنده دارای سیگنال ورودی و خروجی نیست و این حالت بیشتر زمانی کاربرد دارد که شما می‌خواهید دستگاه شمارنده فقط عدد تولید شده را نمایش دهد و کار دیگری انجام ندهد.

دستگاه شمارنده صنعتی
دستگاه شمارنده صنعتی

نحوه تهیه و ثبت سفارش دستگاه شمارشگر


شما سروران گرامی می‌توانید برای تهیه انواع دستگاه شمارشگر مورد نیاز خود، از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه به وب سایت شرکت صنعتی نوین ایلیا به عنوان نماینده رسمی محصولات باسلر و سنسوپارت در ایران، با خاطری آسوده اقدام به ثبت سفارش این محصولات نمایید.

همچنین شما مشتریان محترم می‌توانید قبل از انجام فرآیند خرید، با مشاوران مجرب این مجموعه به صورت رایگان تماس حاصل نموده و دستگاه مناسب و متناسب با نیازهای خود را تهیه نمایید. لازم به ذکر است که از طریق تماس تلفنی می‌توانید با ویژگی‌های محصولات جدید مجموعه آشنا شده و از جدیدترین قیمت‌ها نیز اطلاع یابید.

البته تمامی این خدمات نیز به صورت رایگان بر روی وبسایت مجموعه قابل مشاهده است و شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت مجموعه، از جدیدترین کالاها اطلاع یافته و نیز به راحتی موجودی یا عدم موجودی آنها را نیز مشاهده نمایید.

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت نوین ایلیا، از بسیاری از ویژگی‌های انواع دستگاه شمارشگر اعم از سایز نمایشگر، نحوه شمارش عدد به صورت نزولی یا صعودی، قابلیت کنترل از طریق کنترلر و یا عدم وجود ریموت، جنس نمایشگر، جنس بدنه، میزان تغذیه دریافتی از برق شهر و دیگر ویژگی‌های محصولات آگاهی یابید.

تمامی محصولات ارائه شده در این مجموعه دارای کارت گارانتی و ضمانت نامه پس از فروش می‌باشند و شما مشتریان محترم می‌توانید در هنگام دریافت محصول، کارت گارانتی را نیز در کنار آن دریافت نمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل و ایراد در دستگاه شمارشگر خریداری شده از مجموعه ما، شما می‌توانید با مشاوران و کارشناسان مجرب ما تماس گرفته تا در اسرع وقت رفع ایراد شود.

تلاش این مجموعه بر این است تا همواره رضایت شما مشتریان محترم را جلب نموده و در راستای این هدف، شرکت صنعتی نوین ایلیا همواره انواع محصولات خود اعم از انواع دستگاه شمارنده و … را با قیمت‌های مناسب به شما عرضه می‌دارد.

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با یک بار خرید از محصولات مجموعه، مشتری دائمی ما خواهید شد و در این صورت برای خریدهای بعدی تخفیفات و شرایط ویژه‌ای شامل شما عزیزان خواهد گردید.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *